Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Próbáljam meg vele?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akit már rég ismerek(4 éve). Mikor megismerkedtünk már akkor bejött nekem, el is hívott párszor randizni, de végül barátok lettünk mert már akkor láttam hogy milyen is ő... elég sokat iszik, néha drogozik is, és hát nem úgy viselkedik mint ahogy kellene... még józanul sem, de ennek ellenére egy nagyon jó barátom akit próbálok terelgetni a helyes útra és még azóta is tetszik nekem. Most 1 hónapja megint rájött hogy ő nagyon szerelmes belém(persze ez előtt is mindig mondta mikor együtt voltunk, de úgy viccesen hogy lehessen rajta röhögni...) és nem tudom hogy mit csináljak? Szerintetek érdemes lenne adni egy esélyt neki?
2013. máj. 19. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
igen : )))
2013. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
próbáld csak meg! : )
2013. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!