Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pain for Pleasure kérdése:

Létezik még olyan férfi, aki nem dohányzik, nem iszik és nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

Eddig egy ilyen hímnemű egyénnel találkoztam, de róla kiderült, hogy meleg.

Nem párkeresés céljából írtam ki a kérdést, csupán kíváncsiságból, szóval nem kérek privátot.


2013. máj. 20. 10:58
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Mér' ne lenne? Sajnos van.
2013. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mind így kizárni az kicsit meredek... Pl. miért baj ha a srác néha eljár bulizni? Meg nem ihat meg egy sört egy nehéz nap után?
2013. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Hidd el, nyomós okom van rá, hogy ilyen szigorú vagyok.
2013. máj. 20. 11:15
 14/44 anonim ***** válasza:
79%
Én nem járok bulizni,mert nem érzem ott jól magam,nem cigizek,inni sem iszok,ezen kívül még rengeteg jó tulajdonságom van,de tudom hogy ezeket egy nő leszarja.
2013. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzok. Kb havonta egyszer megyek el a haverokkal meginni pár sört. Általában jó fej vagyok, kedves, vidám. Nem vagyok se dagadt, se sovány, szóval kinézetre átlagos srácnak tartom magam, még sincsen rám szüksége egy nőnek sem. És amíg rengeteg hasonló normális srác van akik úgy vannak mint én hogy hiába próbálkozok a lányoknál elhajtanak, mert ott van a nálam menőbb hülye gyerek, akinek a cigiből, piálásból, rosszabb esetbe akár a drogokból áll ki az élete, és ez jön be a nőknek, addig az ilyen kérdések feleslegesek. Igen vagyunk csak a nők nagyobb része észre se vesz minket!

Egyébként ha van itt olyan pécsi lány aki meg tudna becsülni egy ilyen férfit, mint én az írhat nekem.

2013. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
76%

Nem iszik?:O

Én szoktam inni kávét,teát és vizet.Különben kiszáradnék.:D

2013. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

kedves kérdező létezik ilyen, nőnemű egyedekben is

na ezek az emberek ált a gép előtt vannak, ritka, de létezik N

2013. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Érdekes módon engem mindig olyanok környékeznek meg, akik ezekkel a káros szenvedélyekkel élnek. Az élet igazságtalan.
2013. máj. 20. 11:25
 19/44 anonim ***** válasza:
Azért az enyhén vicces, hogy főleg itt találkozhatsz velük, de nem kérsz privátot, nem gondolod?
2013. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Szerintem az h valaki néha megiszik egy kis alkoholt, vagy eljár szórakozni még nem jelent káros szenvedélyt...ez akkor válik azzá amikor már nem az ember irányít, hanem maga a tárgy. Amikor már nem az van, hogy "meg szeretnék inni egy sört" hanem h "meg kell innom egy sört"
2013. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!