Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pain for Pleasure kérdése:

Létezik még olyan férfi, aki nem dohányzik, nem iszik és nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

Eddig egy ilyen hímnemű egyénnel találkoztam, de róla kiderült, hogy meleg.

Nem párkeresés céljából írtam ki a kérdést, csupán kíváncsiságból, szóval nem kérek privátot.


2013. máj. 20. 10:58
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Hogy miért nem kérek privátot? Mert úgyis legalább 200 km a távolság köztünk. Egy távkapcsolat számomra nem kielégítő. A másik meg, kíváncsiságból írtam ki a kérdést, hogy lássam van még miért reménykednem.
2013. máj. 20. 11:31
 22/44 anonim ***** válasza:
11%
Olyan nőt szeretnek. Aki nem érdemli meg őket. Dagadt, bunkó hűtlen cédat
2013. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Kassandra, az még nem jelentene problémát, hogy a haverokkal beül sörözni, mindenkinek ki kell eresztenie valahogy a gőzt. De itt a környezetemben csak azt látom, hogy menő minden hétvégén részegen fetrengeni és nem csupán a korombeliek esetében (22 vagyok), hanem akik már a harminchoz közelítenek.
2013. máj. 20. 11:36
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig én itt és most megmondom neked, hogy rengeteg ilyen srác létezik, csak NEM VESZITEK, NEM AKARJÁTOK ÉSZREVENNI ŐKET, MERT NEM FÉRFIAK A SZEMETEKBEN!!!
2013. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Oké, elhiszem, de akkor tessék közeledni, mert magamtól nem fogom ki találni, hogy ki az, aki ilyen. Csak ezzel megint az a baj, hogy nem mertek kezdeményezni hiába mosolygok rátok, mert minden lányt elkönyveltek nagyképűnek és lenézőnek. Ördögi kör..
2013. máj. 20. 11:49
 26/44 anonim ***** válasza:
És kikre mosolyogsz rá? Mert velem még egy lány sem tette meg.:(
2013. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Akiken látom, hogy sokszor rám néznek és nekem is szimpatikus, akkor mosolygok. De mégse szólítanak le, bezzeg akikre nem vigyorgok, azok meg úgy jönnek, mintha hívtam volna őket :D
2013. máj. 20. 12:01
 28/44 anonim ***** válasza:
Amúgy azt meg szabadna kérdezni hogy merre laksz? Mert mondtad, hogy privát azért nem érdekelne, mert úgyis az ország másik felébe lakik aki ír. Akkor legalább ad meg az esélyét annak hogy aki közel lakik hozzád az had próbáljon meg ismerkedni veled.
2013. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Annyit elárulok, hogy Vas megyében.
2013. máj. 20. 12:09
 30/44 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen, de tekintettel arra, hogy tegnap este összeültünk ismerősökkel pókerezni meg sörözni, én nem vagyok ilyen. :D A bulizást viszont nem tudom, milyen értelemben érted. Mert ha diszkóról van szó, akkor oda pl nagyon ritkán megyek, akkor is azért mert haverok nyaggatnak vagy egy hétig miatta...

A koncerteket meg a házibulikat viszont szeretem. :D

2013. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!