Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pain for Pleasure kérdése:

Létezik még olyan férfi, aki nem dohányzik, nem iszik és nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

Eddig egy ilyen hímnemű egyénnel találkoztam, de róla kiderült, hogy meleg.

Nem párkeresés céljából írtam ki a kérdést, csupán kíváncsiságból, szóval nem kérek privátot.


2013. máj. 20. 10:58
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Nem cigizek, nem iszok, nem bulizok :) Egyik sem hiányzik. szívesebben ülök be buli helyett, egy kávézóba, vagy hangulatos kis vendéglőbe...


22/F

2013. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
48%

Miért? Aki ezt teszi az csak rossz ember lehet?

Szóval aki cigizik az már elítélendő ember? Az már nem vehető intelligens normális embernek?

Vagy aki megiszik mondjuk a barátnőjével hétvégenként egy üveg bort?

2013. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
44%
Igen, a barátom. Okos is és pénze is van. ^^
2013. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
kérdező egyet értek veled, vagyis megérte, miért írtad ki ezt a kérdést, mert én is ezen gondolkodom mostanában. ha néha iszik, az még hagyján, de minek kell azt az undorító cigit szívni?? annyira kiábrándító...
2013. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

"és pénze is van."


A LÉNYEG ugyebár :D

2013. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Persze, lényeges dolog az is, de nem a legfontosabb.
2013. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Nárcisz, akkor gratulálok neked. Sok Boldogságot :)


Ma 13:09

Nem mondtam egy szóval se, hogy rossz emberek a dohányosok, de én nem járnék olyannal. Az ő dolga mivel rontja el az életét, de akkor ne csodálkozzanak, ha nemet mondok nekik nem dohányos létemre.

2013. máj. 20. 16:21
 38/44 anonim ***** válasza:
49%
Köszi, neked meg sok sikert a kereséshez.
2013. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
kedves nárcisztikus nárcisz, nem az a legfontosabb szerinted, de azért a két tulajdonságból amit felsoroltál az egyik az volt, hogy pénze van:D nem azt írtad, hogy okos, kedves, romantikus, hanem hogy okos, és pénze is van... az ilyen lányok miatt mint te van elásva az összes nő
2013. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok de attól igazam van;)
2013. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!