Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, Önbizalom nulla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, Önbizalom nulla?

Figyelt kérdés
Ismerkedés terén totális az önbizalomhiányom. Úgy érzem emiatt el is kerülnek a fiúk. Ki jár még hasonló cipőben, illetve ki hogy küzdötte le? 19/L
2013. máj. 20. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én még nem sikerült :(
2013. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok 22/F

Megismerkednék veled :)

2013. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hallgass Brian Tracy-t.
2013. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nézz meg régebbi kérdéseket.

nem akarok senkit se megbántani de vannak akiknél biztos szebb és okosabb vagy bár nem ismerlek de ezt biztosan tudom.

2013. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csúnyának és dagadtnak érzem magam. Mégis szoktam kezdeményezni a fiúknál. Régen én sem mertem, de elég nagyszájú vagyok és úgy vagyok vele, hogy egyszer élünk, ha kiröhögnek/elhajtanak poènra veszem és valami beszólással elrendezem. Eléggé spontán vagyok nagy reakciókézséggel :D
2013. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én nem hajtanálak el szánsájn az tuti
2013. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem változó. Van amikor hatalmas az önbizalmam és simán lemerek szólítani egy lányt, és nagyon jól elvagyok vele. Van amikor egyszerűen leblokkolok és akkor semmi. Ez nálam változó igazából.

A barátnőmet is úgy ismertem meg hogy a vonaton szembe ült velem, és amikor az ablakon nézett ki én őt néztem, amikor rámnézett akkor hirtelen blokkolás és elfordítottam a tekintetem, aztán rá sem mertem nézni, de ő levette hogy mi a szitu és adott eegy kezdő lökést, aztán valahogy visszanyertem az önbizalmam és elkezdtünk beszélgetni. Aztán kiderült hogy ő is odamegy ahová én, és csak 20 kmre lakott tőlem. De ahová mentem ő is odament, csak más dolga volt ott.

Visszafelé már sajnos nem találkoztunk, de néhány napja arra jártam amerre ő lakott és akkor összefutottunk a Tescoba. Na akkor már számot cseréltünk, és egyre többet találkozgattunk. Persze a randiknál is kicsit stresszes voltam, meg elég kicsi volt az önbizalmam is akkor, de aztán egyre jobban megismertem és már csak sodródtam az árral, aztán össze is jöttünk.

Én valahogy így győztem le akkor.

Bár még előfordul hogy másban vissza esik az önbizalmam a nullára, de az nem vészes.

21/F

2013. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs önbizalmam. Ezért elkezdtem edzeni. Ezzel az a baj, hogyha abba hagyon az edzést egy két hétig betegség miatt, visszaesik az önbizalmam is.
2013. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legyen egy egészséges önbizalmad, Pozitív kisugárzás, mosolyogj.
2013. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok, semmi önbizalmam és nem is találok emiatt senkit se... a volt barátaim mind azt mondták, hogy nagyon szép meg jó csaj vagyok, de 3 hónapnál tovább mégsem tartott egy kapcsolatom sem, pedig én mindig komoly kapcsolatot szerettem volna. így már a belső tulajdonságaimban is elvesztettem az önbizalmam, hogy valami nem jó. tehát engem is érdekelne a kérdés, hogy lehet ezen változtatni? 18/L
2013. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!