Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha látnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha látnátok szétesni a húgotok életét?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. A húgom 23 éves, egy kis kocsmában dolgozik. Minden nagyjából akkor kezdődött, amikor oda ment dolgozni. A főnök egy negyvenes,viszont igen sármos férfi. Van asszony, gyerekek.

Már jó 4 hónapja ott dolgozott a húgom, amikor szakított a 3 éves kapcsolatával. Előtte még olyan szerelmes volt mint a ház, egyszerűen nem lehetett lelőni a sztorijaival. Amikor kérdeztem tőle mi történt, flegmán és lenézően válaszolt, hogy semmi, nem működött...ami fájt, mert előtte mindent, de tényleg mindent megosztottunk egymással. Aztán kezdett elzülleni..részegen jött haza éjjel, pedig előtte nem ivott. Egyszerűen nem lehetett vele semmit megbeszélni úgy, hogy ne kapja fel a vizet és viharozzon el...2 hete bementem hozzá a kocsmába. Nem volt a pultba, és üres volt a kocsma. Vártam egy kicsit, majd egy 5 perc után kijött hátulról, totál kócosan...mondjuk úgy ahogy kell...majd kijött a főnök úr. Nyilván azonnal levágtam a szitut, nem is mondtam neki semmit, hazamentem. Este amikor hazaért bejött hozzám, és mondta hogy a főnökéért szakított a barátjával, és hogy neki fáj, hogy ő nős, és mindig csak a második lehet, ezért iszik és ezért agresszív..Viszont segíteni egyszerűen nem lehet rajta. Megígértem neki hogy nem szólok erről anyának, viszont ha továbbra is ez lesz, én nem tudom nézni, és tétlenül ülni...mit tennétek ha látnátok szétcsúszni ennyire a húgotokat? Tudom, hogy bolond, meg meggondolatlan, de a húgom, és segíteni szeretnék neki. Köszi előre is!



2013. máj. 20. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
melyik városban van ez a kocsma és hol?
2013. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

Ha valaki tényleg ennyire odavan valakiért, akkor mindenkiben csak az ellenségeskedést látja, csak azt látja és csak azt érzi, hogy ami most neki jó attól őt el akarják szakítani. Ezért még agresszívvá is válhat ha valaki megpróbálja erről a balesetveszélyes kátyús útról eltéríteni.

Mivel lekötözni nem lehet az ágyhoz hogy márpedig ott marad, akkor ebben az esetben marad egy értelmes nyugis nem harcias beszélgetés, és ha semmi akkor bizony a saját kárán fogja megtudni, megtapasztalni.

Mondhatod neki, hogy tesókám ez nem jó így , változtatni kéne mert tönkreteszed mag.....csak az a helyzet hogy ennek ellenére ő folytatni fogja, mert ez jelen helyzetben jó neki.

És hát mindannyian követünk el hibákat..

Mivel erőszakról nincs szó, így még az sincs h ráuszíthatnál valakit, mert ez a belső énjéről szól, ami hogy ha vak , akkor nem fogja látni a sűrű erdőtől a tisztást.

De akár azt amit leírtál a kérdésedben, azt felteheted a tesódnak is.

(mellékesen: nincs is jogunk beleszólni a másik életébe kivétel ha az ilyen rossz irányba húz)

2013. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-esnek teljesen igaza van.
2013. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálnám meggyőzni,hogy csak kihasználják.

Vagy megmondanám a főnöknek,hogy kitálalok a nejének,ha kihasználja a húgomat.

2013. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra, hogy pasi vagyok és ha a húgommal ilyet csinálna egy ilyen fas.tarisznya, akkor már a hátsó kertben lenne a cseresznyefákat táplálva. Persze ehhez a felesége is hozzájárulna, mert biztos, hogy elmondanám neki, hogy milyen férje van...

Persze az is lehet, hogy az asszony mindenről tud otthon...

Szerencsére nekem öcsém van, így ez a veszély nem fenyeget. Viszont a húgoddal akár beszélgetnék is, ha ismerném, de nem így van...

2013. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!