Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, (lányok), mit szolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, (lányok), mit szolnátok ahhoz ha látnátok ha egy lány szegény átázna?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Alapból cikis helyzetben érezné magát.

De ha lehetőségek kínálják segítek neki valamivel.

2013. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
megküldeném egy betéttel, és tanácsokat adnék neki, hogyan takarja el magát, amíg haza nem ér.
2013. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudni fogjuk:)
2013. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sokszor átáztam már mert össze-vissza jön meg. Nem tesznek semmit, legfeljebb röhögnek rajtam.
2013. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát jobb ötletem nincs, mint hogy adjak neki zsepit, meg ha van rá lehetőségem akkor gyorssegélyként leugranék neki alsó neműért valahova ha van nyitva valami meg hoznék neki betétet vagy ami kell. Nem értek hozzá, de ha tudok, persze segítenék. Nem tudom mi olyan vicces ebben :P
2013. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen sajnos előfordulhat bár kivel.Adnék neki tanácsot esetleg betétet tampont.Mi az iskolában is segítettük egymást a csajokkal ha ilyen cikis helyzet volt.
2013. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de anno gólyatábort szerveztem, és ott volt egy csaj, aki átázott, de még nem tűnt fel neki... A szálláson voltunk, de közös program volt. Én odamentem szólni neki, hogy mi a helyzet, szegény irtó zavarba jött, de látszott, hogy hálás volt érte. Hasonló helyzetben én borzalmasan örülnék, ha valaki szólna, és nem hagyná, hogy a jövendőbeli szaktársaim a foltos gatyámat bámulják...
2013. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Odaadnám a pulcsim,hogy eltakarja magát,amíg megoldja,és megkérdezném,hogy mit tudok segíteni.
2013. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pulcsival eltakarni,betét/tampon meg az ilyen esetekre mindig van nálam,az osztályban is volt hogy így "mentettem" másokat
2013. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
egy csaj vizes pólóba szexi úgyhogy biztos megnézném, de ha mondjuk ilyenkor télen kabátba ázik át az kicsit necces mert megfagyhat. de most mi olyan nnagy extra? és ha én ázok el??
2013. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!