Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenbe jól csinálják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenbe jól csinálják?

Figyelt kérdés
Debrecenbe,a Kenézy Gyula kórházban jól csinálják meg a részleges körülmetélést?

2013. máj. 20. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Fúúú ott nem. Nem menj oda. Ha egészet nem is, de a makkodnak búcsút mondhatsz.


Kérd meg inkább Köves Slomót. Ő a legjobb ebben a szakmában.

2013. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Bárhol jól csinálják, max. kérdezz meg egy nővért, mielőtt orvost választasz, hogy ki végzi a legtöbb ilynen műtétet? Aki a legtöbbet végzi, az a legprofibb, ebben is gyakorlat teszi a mestert. Érdemes nem részlegest csináltatni, hanem teljest. Az egészségügyi (és szexuális) előnyök akkor érvényesek, ha a teljes fitymát eltávolítják.
2013. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
miért teszed hozzá, hogy szexuális előnyök? Nekem teljes metélés van, de nem érzek semmiféle szexuális előnyt. Ugyanolyan érzés mint előtte volt.
2013. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Azért, mert a szexuális előny leginkább nem a férfinál, hanem a nőnél jelentkezik! :-)


Én eddig az összes barátomat rábeszéltem, és (tudtommal) egyikőjük sem bánta meg. Sőt! Olyan is volt, hogy megismerkedtem egy korábbi kedvesem aktuális barátnőjével, aki tudta, hogy az én hatásomra vetette alá magát ennek a kisműtétnek. Nagyon megköszönte!

2013. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én körülmetélt férfi vagyok és csak és kizárólag hátrányát láttam....
2013. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak rosszabb lett a teljes korulmeteles utan. Minden szempontbol.
2014. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!