Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknál is van úgynevezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknál is van úgynevezett barát zóna? Abból is lehetetlen kikerülni, ha egy lány ott végzi?

Figyelt kérdés
barát zóna, friend zone, barát, lány, szerelem
2013. máj. 21. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor nem lehet minimum szexpartnerré feljebb lépni ha nagyon csúnya a lány.
2013. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van. Úgy kerülhetsz ki, ha nyílt kártyákkal játszol és tisztázod mit szeretnél.
2013. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van, de sokkal ritkább.

Nyílt lapokat ajánlom.

2013. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hogyne lenne. Az olyan lány aki nem mondja el akar-e valamit.


amúgy alapjában véve lányokat nem barátnak akarok, akivel beszélek attól vmit akarok :)

2013. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. máj. 21. 12:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiúknál a barát zóna az a lány akivel nem feküdnének le, mert nem teszik nekik, nem kívánják.

Igazából nagyon egyszerű a férfiaknál ez a két zóna!


Sajnos vagy nem sajnos, kiábrándító vagy sem, egy férfinál kétféle nő létezik:


1. Aki tetszik ezért lefeküdnék vele!

2. Aki nem tetszik és (józanul tudatosan) sosem feküdnék le vele!


Az, hogy egy lánnyal kapcsolat is lesz az más tészta, ahhoz nyilván kell hogy a lányt "elviselje", kedvelje => ... => jó legyen vele lenni => ... => együtt tudjon élni vele ... => szeresse! Persze ez a sorozat ennél szebben néz ki és összetettebb is.


Ha egy lány szexi és csúnyán szólva "dugahtó" akkor meg is lesz "dugva" ha a lány is akarja. Hogy aztán ebből lesz e kapcsolat az a lány személyiségétől függ. Ha nem alkalmas a srác szerint kapcsolatra, akkor nem lesz kapcsolat, de attól még "dugni" fogja ha nem lesz neki más és ha a lány engedi.


Ha egy lány csúnya a fiú számára, vagy nem elég vonzó a "dugáshoz", akkor max barát lehet semmi több.


Ez ilyen primitíven egyszerű!


Lehet majd jön pár srác, hogy jaj de bunkó vagyok, meg nem is ilyen minden férfi, meg hol a romantika meg az érzelem belőlem stb. meg hogy Ők nem is így működnek stb. blábláblá.


Ne érts félre, ha párom van, hűséges vagyok, nem dugok meg egy lányt ha megismerek csak mert nem barát kategória, de ha nincs barátnőm és "megdughatom" akkor megdugom amint engedi, mert férfi vagyok és ez az alapműködésem, ez az élet célom, szexelni akarunk ez van belénk kódolva. Ha van párom akkor vele, ha nincs akkor keresem azt aki az lehetne, és ilyenkor dugok azzal aki tetszik és válogatok.


Aki mást próbál itt előadni az álszent, hazug és képmutató!


Szerintem ne hagyd magad megvezetni álszent férfiak csöpögős béna romantikus dumája által, hanem értsd meg, hogy az van amit leírtam és kész. Ez ilyen egyszerű, a férfiak nem bonyolultak!


:)

2013. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagyon jókat írt,és igaza van,én is úgy látom nőként,hogy a férfiak egyszerűen így működnek,és kész.Ezt kell megérteni és elfogadni,a nyálas dumáknak pedig nem bedőlni.
2013. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó, de szerintem aki barát, de megd*gja a srác, az akkor is barát marad. Barátság extrákkal.


Abból még nem lesz szerelem!

Vagy aki már úgymond dugható, abból már kapcsolat is simán lehet?

Mert én ismerek lányt, aki folyton megy a pasi után, már többször is lefeküdtek, a csávónak ő mégsem kell, mint barátnő. Jó, én se járnék ezzel a lánnyal, mert nagyképű, de a pasival biztos, hogy kedves, aranyos lehet, mert hát a szerelme, értitek.


Meg akkor azok a lányok, akik pattanásosak, és vannak 160 cm-hez 90 kg-ok, hogy találnak pasit? Mert én ismerek ám ilyet, többet is, és az egyik már 2 éve jár a palival, a többi 1, vagy kevesebb mint egy éve.

2013. máj. 21. 13:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiús beállítottságú lány vagyok (érdeklődési köröm, ízlésem elég fiús, kiskoromtól kezdve kisautókkal játszottam, meg most is inkább az informatika, videojátékok, gokartozás, szuperhősös filmek, gitározás vonz :D ) Nos a fiú ismerőseim 99%-ánál bekerültem a haver-zónába :D Mert hogy jó fej vagyok de nem tekintettek rám csajként (pedig kinézetre egyáltalán nem vagyok fiús)

Mindig azt hallgathattam minden fiú barátomtól hogy ki jön be neki, stb, és sose vette észre egyik se, ha esetleg én odáig voltam érte :D

Szerencsére aztán egyikük meglátta bennem a nőt, úgyhogy 1 éve együtt vagyunk boldogan :D A mai napig nem tudom, hogy sikerült :DDD

2013. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

,,Meg akkor azok a lányok, akik pattanásosak, és vannak 160 cm-hez 90 kg-ok, hogy találnak pasit? Mert én ismerek ám ilyet, többet is, és az egyik már 2 éve jár a palival, a többi 1, vagy kevesebb mint egy éve"


Na most erősen elkanyarodtál egy másik irányba.A vonzalom,a kémia nem elsősorban a kinézet függvénye.Nyilván a külső is számít,és valamennyit nyom a latban,de nem elsődleges,és abban nem játszik döntő szerepet,kit tartok alkalmasnak arra,hogy lefeküdjek,majd később kapcsolatot kezdjek vele.Most csak magamból indulok ki,és nőként írom ezt.Nyilván ezzel a másik nem is így van,különben a kevésbé előnyös külsejű,illetve az átlagos emberek nem találnának párt maguknak soha.

2013. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!