Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én is vágyom a szexre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én is vágyom a szexre, miért hátrálok ki belőle mindig?

Figyelt kérdés
mindig megbeszélem valakivel, megbeszélek szexkapcsolatot és élvezem az eféle kiszolgáltatottságot ezt a interneten bizonyítottam és nagyon vágyom élőben, de nem bírom megtenni. Mert elkezdek szédülni és remegni és ennyi.. Miért?
2013. máj. 21. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert te is érzed, hogy kapcsolat vagy kaland, a szexkapcsolat szerintem f.szság. Aztán nem bírod levakarni magadról a másikat.
2013. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
F/L? Korod? Miféle kiszolgáltatottságrol beszélsz?
2013. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én szeretem, ha kiszolgáltatott vagyok egy férfinak, mert elég bűnös vagyok a bűnhődéshez és ha egy pasi rám mászik, azt azért teszi. Szeretem ha megbüntetnek és kihasználnak a pasik. komolyan. de magamtól nem bírom megtenni legalább is ez a második alkalom, hogy valami visszatart és nem enged ki az ajtón.
2013. máj. 21. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert félsz az újdonságoktól, nem mersze belemenni mert eddig csak álmodoztál a szexről és most hogy lenne rá alkalom félsz előre lépni. hát ezért.
2013. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja nem, nekem már volt szexelős pasim, de az itt volt közel és nem hagyta, hogy vacakoljak csak megtörtént a dolog.
2013. máj. 21. 18:28
 6/7 A kérdező kommentje:
vagyis több ijen is volt. régebben simábban ment.
2013. máj. 21. 18:28
 7/7 A kérdező kommentje:
de miért vagyok ijen?
2013. máj. 21. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!