Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zabolátlan egyetemi élet. Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zabolátlan egyetemi élet. Ki vette ki belőle a részét?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés most egy kicsit leszűkíti a válaszadók körét, mert azokhoz szól, akik jártak/járnak egyetemre. Ti mennyire használtátok ki az egyetemi élet adta szabadság lehetőségeit? Egyéjszakások, laza kalandok? Erkölcstelen egyetemi/koli bulik? Volt ezekben részetek, és ha igen, milyen gyakran? Ha az események már csak múlt időben vannak, szívesen gondolsz vissza erre az életszakaszodra? Vagy bánod esetleg? Mindenféle élmény/tapasztalat érdekel! :)
2013. máj. 14. 00:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Sosem volt egyéjszakás kalandom.
2013. máj. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon kalandozok. "Mert nagy lett a vírusveszély"...


Bár ínyemre lenne 1-2 jó kis hancúr, csakhát...


Üdv, egy 24 éves -nem nyominger- mérnökhallgató.

2013. máj. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Én nem. És bánom.

21/F

2013. máj. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
nem bánom, hogy nem volt egyéjszakás kalandom azzal az 1-2 lánnyal a karon akiken végigment a fél kar, legalább nem kell kiváltanom nemibeteggondozós törzskártyát
2013. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Volt egy pár egy éjszakás kalandom. Nem bántam meg azokat, mert 1x élünk, és tapasztalatokat is gyűjtöttem. De most már csak komoly kapcsolatot akarok, úgy érzem, megérettem rá.


22/L

2013. máj. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Szánalmas az összes egyéjszakás kaland. Minek adjam oda magam olyannak akit nem is ismerek és lehet meg sem érdemel.Valamilyen szinten ehhez is gyomor kell.
2013. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%

Hihetetlen mekkora szar ez az oldal, már mint az ide kommentelgető bohócok nagyon odavernek.

Gondolom a kérdező mikor kiírta a kérdést nem arra volt kíváncsi, h ki nem csinálta, nem tudom mi a f.asznak kell akkor válaszolni.

Na mondjuk miért?

A jó öreg szenteskedés.....


ON

Volt pár, nem bántam meg, jó volt, és nem lettem nemi beteg, mert van gumi meg egyebek...

2013. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt, es nem is banom.
2013. máj. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
6-os válaszoló már ne is haragudj, de kicsit túlmisztifikálod magadat
2013. máj. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem járhat mindenki büfészakra ahol hemzsegnek a kurv@k, tanulni nem kell, és minden nap csupa móka és tivornyázás...
2013. máj. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!