Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok nem tudom, hogy meleg vagyok-e vagy nem? Nekem a lányok meg a fiúk is tetszenek. A fiúknak a ruhájuk tetszett amire fel is állt. Én lányosan nem is akarok öltözni, se olyan ruhát felvenni.

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy valaki meleg, nem öltözik lányosan. Az két külön dolog.
2013. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor vagy homoszexuális ha csak a saját nemed iránt vonzódsz szexuálisan, akkor vagy biszexuális, ha mindkét nem iránt vonzódsz szexuálisan. Csipán ezt kell eldöntened öcsi!
2013. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
ilyenkor még a hormonok vannak összezavarodva, és nem tudod melyik nemhez vonzódsz. 1-2-3 év múlva ki derül.
2013. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
remélem csak a lányokhoz fogsz vonzódni 22F
2013. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Remélem langyi maradsz nyuszi. :* :DDD
2013. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Biszexuális vagy!

Nem tudom, miért írják most is, hogy váltózni fog, mert k*vára nem!

Én már 12éves korom óta tudom hogy meleg vagyok.

Ha fel is állt a fiúkra is, akkor Biszexuális vagy.

Nem meleg, hanem bifiú vagy. :)

2013. máj. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is biszex vagy, de nincs ezzel semmi probléma :)
2013. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is biszex vagy. Az változhat az évek során, hogy melyik jön be jobban, a férfiak, vagy a nők. De az alap szexuális irányultság biztosan nem! Egy heteronál is tuti biztos már tizenévesen, nem kell vele várni, hogy esetleg nem meleg lesz-e idővel?!
2013. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Lehet dupla nemiszerved van :)
2013. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
89%
Szerintem biszex vagy. De ennek örülj, legalább nagyobb a választék!:D Nyilván van rossz oldala is, de ez teljesen normális. Később ez változhat, akár teljesen meleggé is válhatsz, de az is lehet, hogy idővel nem fognak majd annyira tetszeni a fiúk.
2013. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!