Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszú ellen és mellett kérek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú ellen és mellett kérek érveket! Ha egy ember, akit eddig legjobban szerettél elárult volna nagyon csúnyán, bosszút állnál rajta?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 20:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

magyarul nem történt semmi.. ezért bosszút állnál? az érzései miatt, ami másik férfihoz hajtotta őt?

édes istenem.

bírom, hogy ilyenkor minden pasi felhándigálja, meg felemlegeti, hogy mi mindent tett meg egy kapcsolat alatt. mi ugyanennyit teszünk értetek, persze ilyenkor észre se veszitek, mert a férfi büszkeségetek meg lett sértve.

megcsalt? nem!

elhagyott ahelyett, hogy álmokba ringatott volna? igen!

hol itt a gond? a bosszút meg mégis hogy képzeled?! úgy értem, hogyan tudnál bosszút állni? vicc..

2013. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A bosszú bosszút szül.

Abba te is belerokkanhatsz!

Nem egyszerűbb elfelejteni és odébb állni?

2013. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Feminista hozzászólók kíméljenek... hogy esne neked kedves válaszoló, ha se szó se beszéd otthagyna életed szerelme? és azt sem tudnád miért..
2013. máj. 21. 20:31
 14/19 anonim ***** válasza:

életed szerelme? hány éves vagy? (:

az meg mindig a jobbik eset ha elhagynak szerintem, ahelyett, hogy veled van évekig "csak úgy".

2013. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hogy miért? Hát azért, mert nem tudtad megadni neki azt, amit ő igényelt volna tőled. Te azt írtad, hogy mindent, de mindent megadtál neki. Hát amint párod, neki nem arra volt szüksége, ezért odébb állt.

Nem te kellettél neki. És amire neki szüksége volt, azt nem tőled kapta meg.

A bosszúba, amint már írtam, belerokkanhatsz, de te olyan vagy hogy inkább pusztuljon a szomszéd tehene is, ha már a tied elpusztult.

Az ilyen mentalitású emberektől szeretném magam minél távolabb tudni.Aki ilyen mérvű bosszúra képes, az nem hiszem, hogy megtud adni bármit is egy jóérzésű embernek.

Üdv egy feminista 20/L

2013. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13


"és azt sem tudnád miért.."


Ok nélkül nincs okozat.Soha.

2013. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha azért kiáltod ki szörnyetegnek, mert szakítani mert veled, egyetértek a feminista válaszolóval, ne légy pszichopata. Ha bunkó módon eltűnt anélkül, hogy annyit mondott volna, "vége", az is csak egy kis botrányt érne meg, ami megszégyenítené.
2013. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

volt egy haver akivel kezdett alakulni a dolog. egyik pillanatrol a masikra lelepett se szo se beszed. egy varosban lakunk es soha nem talalkoztam vele amiutan eltunt. engem nagyon bantott, de kinyomoztam nagy nehezen....mas lannyal jott ossze, mikozben engem is szeditett, a masik lany szebb volt , igy hat ugy dontott hogy vele fog osszejonni, csak engem nem zart le :/ es ez annyira fajt hogy meg annyit sem mondott hogy haggyam beken es ne keressem vagy valami. szoval depresszios lettem es rengeteget sirtam. de csak itthon. hazaertem sulibol es potyogtak is a konnyeim.

sokszor imadkoztam hogy csak egyszer meg utoljara hadd lassam nem kell hogy beszelgessunk, csak hadd lassam. egyik penteken vagtatok haza sulibol kisirni magambol az elfolytott banatom az utca tuoldalan setalt a voltnincs haver a barataival. eloszor megorultem aztan meg remegtem, majdnem osszeestem. elmasztam nagy nehezen egy padig es ott sirtam ki magam.

utana vergodtem meg honapokig, es bosszut akartam hogy en depresszios lettem miatta, o meg eli a vilagat. de nem tettem semmit...csak szomorkodtam. egyszer hazamentem es elhataroztam hogy kimaszok a depibol es ujra olyan leszek mint valamikor reges regen. haaat. az elhatarozas megvolt csak nagyon hosszu idobe telt hogy visszatalaljak onmagamhoz. egyreszt a tanulasba fojtottam a banatot, masreszt karaokeztam mindenfajta rockzenere, meg tancolni kezdtem. mindig kitalaltam valami poent a suliban, emiatt egyik tanar mindig csesztetett hogy kicsit autista vagyok, de leszartam. :))) szoval nagyjabol felepultem. az igazi valtozast az jelentette hogy elkoltoztem, idegen emberek kozott elkezdtem jol erezni magam, es nagyon hamar lett egy szerelmem, aki nagyon megbecsul engem. :)) el is felejtettem a haverom, ma mar csak szanalmas embert latok benne ha visszaemlekezek. a csavar a tortenetben hogy nemreg a valasztott baratnoje elhagyta ot a busba, es jo messze elkeruli. most elmelkedhet az eleten, az biztos. :)))))) ilyen az elet, nekem meg sok meglepetest tartogat az elet. :) :D

2014. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
attól függ.én bosszút álltam, mert olyan szánalmas aljas volt,hogy azt leírni is hosszú lenne.
2014. jún. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!