Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy lány amolyan jóleső örömmel pirul el a bóktól, vagy szimplán csak zavarban van?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést, de itt egy kis infó. A múltkor beszélgettem egy csajjal, nem nagyon ismerjük egymást, bár azt hiszem, szimpatikusak vagyunk egymásnak, sokszor mosolyog rám, ha találkozunk, meg lesüti a szemét. Aztán a beszélgetés végén bedobtam neki egy bókot, hogy "igencsak csinoskának tetszik lenni magácskának", mire kicsit elpirult, elmosolyodott, lesütötte a szemét, és azt mondta, hogy "ó, köszi". Látszott, hogy nagyon zavarban van, egy széken ült, de nem tudott mit csinálni magával. Kérdésem: honnan lehet tudni, hogy azért viselkedett így, mert bejövök neki, vagy csak azért, mert szimplán zavarban van? Másképp "jelzik-e" a lányok, ha olyan bóktól jönnek zavarba, amit egy számukra szimpatikus és/vagy tetsző srác mondott el, illetve ha egy közömbös fiú? Lányok, ha nektek nem tetsző srác bókol, akkor is így, mosolygós zavarral fogadjátok a bókot, vagy esetleg másképp? Köszi a normális válaszokat.

2013. máj. 21. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát... Egy bók az bók, független attól, hogy kitől jött! :D

Amúgy általában egy lányt olyan fiú hozhat zavarba, aki tetszik neki. Ha valaki iránt közömbös, akkor azt úgy reagálja le, hogy oké, köszi és lényegében olyan, mintha megbeszélnék, hogy mit vettek a boltban...

Bizonyára szimpatikus vagy neki, ezért számított is neki a véleményed, csak maximum nem tudta hova tenni, vagy kicsit visszahúzódóbb, szégyellősebb és ez is rásegített a dolgokra. Amúgy meg ha nem jöttél volna be neki, hidd el, azt a tudtodra adta volna vagy "ú, dolgom van" ürüggyel lelépett volna, mert ciki a helyzet. Szóval hajrá! Én drukkolok nektek!!! :D :)))

2013. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!