Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen világ ez hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen világ ez hogy két szerelmes közé állhatnak olyan dolgok mint a korkülönbség, az etikai okok, a nemzetiség stb. egyáltalán ki veszi a bátorságot ahhoz jog jogot formáljon arra hogy ilyesmibe üsse az orrát?

Figyelt kérdés
Nem vitát szeretnék szítani csak beszélgetni erről.

2013. máj. 22. 08:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Persze 10..igazad van(részben) szerintem sem helyes az ilyen kapcsolat. Nem azért mert azt gondolom hogy kihasználásról lenne szó. Viszont soha de soha nem bántanék emiatt senkit. Mindenkinek a szíve joga eldönteni az ilyesmit. Egyébként sincs semmi hátrányom ebből szóval csinálják nyugodtan. Én nem fogok beleszólni!
2013. máj. 22. 09:31
 12/21 anonim ***** válasza:
Kérdező. Sztem van ennél a korkülönbséges dolognál egy nagyon jó indok arra hogy beleszólj. Ha a saját lányodról van szó. Nem hiszem hogy van szülő aki mosolyogva tűrné ha a 18 v az alatti lányának egy 30+os pasi csapná a szelet.
2013. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

11-es :

"iylen vénen " NO COMMENT :))

főleg hogy vénen . mennyi idős vagy ? a gondolkodásod alapján olyan 10-12 év lehetsz...

2013. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
bocs, - 10est akartam irni.
2013. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
12. Persze a saját lányom/fiam esetében én sem tűrném szó nélkül. De ne mondd azt nekem hogy itt mindenki aki ok nélkül trágár, csúnya stílusban leoltja a kérdezőket az aggódó szülő....mert nem az! vagy féltékeny vagy unatkozó vagy magát nagyon bölcsnek és tapasztaltnak gondoló 15-20éves. Ha pedig idősebb akkor nem bír intelligens stílusban válaszolni sajnos.
2013. máj. 22. 10:01
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan az ilyesmi... és nem akarom sőt sok hozzám hasonló se akarja hogy az ilyen abnormális viselkedés házon kívül látható legyen....!se fajtalankodás... se extrém korkülönbség...és etikailag sem elfogadható!!!
2013. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Na hàt leírtátok magatokat elég keményen azthiszem. Szóval hogy is volt a szentbeszéddel hog milyen világban élünk hogy a korkülönbség miatt beleszólhatnak más életébe de már ott tartunk hogy egy 20 éves csakis azért jön össze egy 30-40 essel mert nincs pénz bulira stb... Ezt úgyhívják hogy általánosítás, és most pont azt csinàljátok amivel annyira baromira de nem értetek egyet. Én 20 vagyok a párom pedig 45 éves. A legmeglepőbb dolog az az egészben, hogy én mint ahogy ő is solgozunk nap mint nap, hogy meglegyen a megfelelő egzisztenciánk, mindamellett hogy 2 éve vagyunk boldogabbak mint valaha is....

De azthiszem fegyvertelenekkel nem vívok szellemi párbajt :)

2013. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
És nem mellékesen bocs a helyesírásért, de ez egy elég dühítő téma :)
2013. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Engem is a korkülönbség téma dühített fel kicsit...

19 múltam,a barátom 27,és én is hallok rosszindulatú pletykákat a hátunk mögött a korkülönbségről. Szerintem érettség kérdése is a dolog. Persze,van olyan lány aki 18 évesen még egy 15 évesnek az értelmi szintjén van,de olyan is akad aki sokkal komolyabb,és együtt tud lenni egy nálánál nem csak 1-2 évvel idősebb férfival.

Félreértések elkerülése végett,se kocsi,se pénz,sem fullextrás lakás nincs a háttérben,egyszerűen csak szeretjük egymást.

És nem mellesleg ahogy megnézem a korombelieket el is megy a kedvem közöttük keresgélni...

2013. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek!
2013. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!