Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki a szeretetével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a szeretetével üldöz, elegem lett a férfiakból. Hogyan kéne viselkednem?

Figyelt kérdés
Elegem lett a férfiakból. Tudni kell,hogy nem vagyok egy nagyon érzelgős,romantikázós csaj,szerétem a laza kapcsolatokat. Akárkivel megismerkedek pár hét után előáll azzal,hogy nagyon jól érzi magát velem, szeret,nem birja tovább,holott előre megmondtam,hogy nem szeretnék komoly kapcsolatot,és ne élje bele magát. Ilyenkor megmondom,hogy sajnálom,de nem tudok erre mit mondani,és talán mást kéne keresnie. Pár napig nem jelentkeznek,aztán megint próbálják felvenni a kapcsolatot,csak nekem ez így már nem működik,nem akarok illúziókba kergetni senkit,szóval nem veszem fel a telefont...stb. Ilyenkor még hetekig megy a zaklatás,aztán általában pár hét múlva felfogják,hogy mi a szitu. Ha az elején megmondom,mit akarok,miért nem tartják magukat hozzá? Miért üldöznek a szeretetükkel?
2013. máj. 22. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőlük semmit, akkor a fenéért randizol velük?
2013. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rossz pasikat választasz
2013. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot nem akarok,ettől függetlenül még érezhetem jól magam velük,amíg ők sem akarnak komolyat
2013. máj. 22. 12:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat. Összejössz egy férfival, aztán az többet akar mint te, aztán sajnálod magad?

Mondd meg neki, hogy te meg nem akarsz többet és szépen elválnak útjaitok, ennyi. Ha úgyse akarsz komolyabbat, akkor nem hiszem, hogy lelki problémát okozna ellökni magadtól.

2013. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát most erre mit mondjak?

Gyere át, szexelünk, hazamész. Aztán egy két nap múlva megint. Max mozi, sport mint közös program. Nem kell túlbonyolítani:)

Gondolom erre vágysz. A hős szerelmesek meg betalálnak:)

2013. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megismernélek!

F.

2013. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
K**va vagy, akkor ezt el kell viselned.
2013. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha az elején megmondom,mit akarok,miért nem tartják magukat hozzá? Miért üldöznek a szeretetükkel?"


Ugye, veletlenul sem azert kerdezed igy, hogy azt a valaszt kapd ra, hogy "mert biztosan csodaszep, lebilincseloen intelligens, vonzo megjelenesu, sziporkazoan szellemes, tokeletes fonyeremeny vagy minden ferfi szamara"?!

Remelem, hogy nem, mert akkor erosen fennall a veszelye, hogy bekanyarodtal az onelegultseg zsakutcajaba...


Egyebkent pedig azt tudom mondani, hogy talan a legjobb, amit tehetsz, hogy maradsz a korrektseg talajan: jatssz tovabbra is tiszta lapokkal, igyekezz ne hitegetni senkit, nehogy hamis illuziokba ringassak magukat, de tartsd tiszteletben azt is, hogy vannak ferfiak, akik komoly kapcsolatban gondolkoznak, neadjisten meg erzelmeik is vannak... probald megertoen, diszkreten, eretten es intelligensen kezelni az ilyen helyzeteket, ugy, hogy lehetoleg ne gazolj bele tulsagosan masok onbecsulesebe!

Illetve probalj korultekintobben ismerkedni es probald jobban felismerni azokat a helyzeteket, amikbol meg idejeben ki kell hatralnod, hogy a leheto legkevesebb serelem erjen titeket es azok kozott a fiuk kozott keresgelj, akikkel hasonloak a celjaitok/gondolkozasotok/elkepzeleseitek!

2013. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dejó neked! Cseréljünk!
2013. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!