Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy lány ritkán borotválja a sunáját? :D

Figyelt kérdés
nem dzsungel

2013. máj. 22. 19:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

a 10. válaszolónak:


Aki elvárja, hogy egy csajtól hogy borotválja, az eleve rossz irányba viszi, mert állandó megfelelési kényszernek teszi ki, aminek általában az az ára, hogy akkor már a pasi is borotválja le. Aztán állandóan ezzel jönnek, hogy ők borotválják, meg a pasitól is elvárják... ettől agyf@szt kapok, és elküldök minden ilyen csaj a pi csába! Gusztustalan dolognak tartom! Ezért a legjobb, ha mindenki marad úgy ahogy van, max ollóval lehet rövidebbre vágni ha már nagy (mindként nemnek)


Elég nagy ennek a jelentősége, mert itt nem csak a szőrről van szó, hanem elég erősen az önbizalom kérdése is feszegetődik. Ha nekem kényszerből állandóan borotválnom kéne, akkor nagyon húznám a szám, és nem is csinálnám!!! ne legyen ilyen nagyigényű egy csaj se, ha meg igen, akkor az nálam ku rva, meg akkor ő már más dologban is nagyravágyó lehet, ego 120% stb.


A szőrös lányok, meg általában normálisabbak, aranyosabbak, nem idióták annyira, nincs nagy elvárásuk stb. Szóval ez messze nem "csak" szőr kérdése...


Szóval még mindig él az álláspontom! Aki lánytól elvárja, vagy fiútól elvárja, hogy borotválja, az idióta! De az utóbbi az duplán.


Ha ilyen a divat, akkor én nagyon nem veszem ki belőle a részem, és az sem zavar, ha 100 évig nem lesz nőm, mert nekem olyan nő nem kell, akinek 2 km-es listán vannak elvárásai!!!!!!


Aki szeret, az szőrösen is ugyanúgy szeret, mint csupaszon. Ha meg valaki erre hivatkozik, hogy de hát szőrös, meg "undorító", akkor azokat helyből elküldeném a f@szba!!


24/F voltam

2013. jún. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Érdekes az álláspontod,én még soha nem láttam így.

Ha jól értem itt az a legnagyobb gond,hogy nem vagy hajlandó magad leborotválni és ha egy lány leborotválja,akkor neked is le kellene.Mi van akkor,ha egy lányt szeretsz és akkor kér meg,hogy borotváld le?Ő is k.rva?

2013. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

# 12/12: alapból nem jövök össze olyan lánnyal, aki ilyen nagy igényű. Én egy visszafogottabb (de nem teljesen konzervatív) srác vagyok, amikor már mindenféle extra igénye van a lánynak, az nekem már nem jön be...


Kérhet sok mindent egy lány, de ezt ne kérje!


24/F

2013. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ez egy szuper gyönyörű csajszi.. és pont úgy szexi, hogy szőrös:


[link]


tehát igenis szexi a punciszőr :P

2013. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szar a link
2013. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez is gyönyörű punci:

[link]

2013. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Képen nagyon rosszul mutat... majd ha egyszer látok egyet élőbe, akkor mondok véleményt róla! :)
2013. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!