Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú és lány között nincs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lány között nincs, vagy csak ritkán van barátság (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Szoval hol is kezdjem... Van egy lány, hát már elég régóta beszélünk így vagy úgy...Már nem egyszer visszautasított, amibe bele is nyugodtam(mondjuk azóta is beszélek ugyanúgy vele, nem volt semmi mosolyszünet) , de amit nemrég mondott egy ismerősöm, hogy fiú lány között nem igen van barátság, csak nagyon kivételes esetekben. (pl mind2nek van barátja, vagy nem tudják magukat a másikkal elképzelni...).Esetleg elképzelhető, hogy ilyen hangyányi esélyem van? Az a baj nem akarom magam beleélni, mert elég rossz volt először is "elfelejteni" aztán ha most megint ezt kéne tennem akkor csak rosszabb lenne :(

20F


2010. szept. 29. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
De létezik olyan barátság, viszont a ti kapcsolatotok sosem működhet jól, mint csak barátság, miközben te többet érzel iránta, mint barátság. 28L
2010. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Én is voltam ilyen helyzetben. A srác többnek gondolta a barátságot. Majdnem tönkretette a kapcsolatomat és cserébe nagyon megutáltam érte, nem is köszönök neki azóta se.

20/L

2010. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs barátja.
2010. szept. 29. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. A lány barátaim leráznak idővel egyszerűen. Akkor is, ha nem kellett előtte visszautasítaniuk. Egy viszont van, de ő meg a barátnőm.
2010. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!