Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne akkor, ha az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne akkor, ha az itt vitázó emberek élőben találkoznának egymással?

Figyelt kérdés
Sokszor jutott már ez az eszembe, olvasván a kérdéseket. Némelyek olyan vad indulattal képesek nekitámadni a másiknak, mint a terminátor. Ilyenkor gondolok arra, hogy vajon szemtől szemebe is ez menne vagy inkább valami teljesen más stílusú lenne a diskurzus?

2013. máj. 22. 22:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
már látom magam előtt a Hősök c. sorozat lehetséges folytatását
2013. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én ezért szoktam névvel írni...láthatja bárki a véleményem, és ezt élőben is vállalom.
2013. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A hangadók a sarokból pislognának, és egyik se merne előjönni, nehogy meglássa valaki, hogy hogy néznek ki... Egyébként nem tudnának beszélgetni, mert itt nincsenek közös témák, vagy hobbik, csak ad hoc kérdések, és valószínűleg a válaszolók teljesen más dolgokat szeretnek az életben, és semmi közös témájuk nem lenne azon kívül, hogy: "És emlékszel, mikor az xy azt írta, hogy..." "És arra emlékszel, mikor erre azt válaszoltam, hogy..." Aztán heherészés, és mély, kínos kuss.
2013. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igen, ez valóban a realitás, 23.15.
2013. máj. 22. 23:26
 25/28 anonim ***** válasza:

A felhasználók nagytöbbsége nem jelenití meg itt a felhasználónevét, így azzal, ha a nyakába lóg nem mennénk sokra.


Azokban a témákban, amikben én vitába (nem veszekedésbe!) szoktam bocsátkozni könnyebb lenne megértetni magam élőben, mert sokkal könnyebb meggyőzni másokat szemtől szemben.

2013. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
egy hatalmas orálcumi.
2013. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
2013. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
apokalipszis, hol kő kövön nem marad :'D
2013. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!