Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik fiút választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik fiút választanátok?

Figyelt kérdés
Van 2 fiú, az egyik legyen A, a másik B. A az osztálytársam, nem szoktunk sűrűn beszélgetni, de a jelek alapján, meg hogy állandóan néz, lehet, hogy tetszem neki. B egy másik városba jár, idősebb is tőlem kb 2 évvel. Őt ritkán szoktam látni, hetente talán 1-2x, de csak látásból ismerjük egymást, sosem beszéltünk még. Neki nem tudom, hogy tetszem-e, mert amikor látjuk egymást (kb 15-20 percre), sokszor bámul engem. Külsőre mindkettő fiú tetszik, de több helyen is olvastam már, hogy osztálytárssal nem érdemes kezdeni, meg hogy megunhatjuk egymást... Ha pedig ritkábban látjuk egymást, akkor "édesebb" a találkozás. Már régebb óta tetszik A, B-re csak nemrég figyeltem fel. Mi alapján tudnék választani közülük?? A egy kicsit bunkóbb, de velem mindig kedves, B pedig az egyik ismerősöm szerint (aki ismeri) egy nagyon aranyos fiú. 17/l
2013. máj. 22. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

és ha azt mondom,hogy inkább sz*pd le mind a kettőt,akkor úgy teszel,vagy wtf...? kit érdekel,mi kit választanánk?

de hogy ne offoljak: B,ha tényleg aranyos

2013. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján egyértelműen B, de azt válaszd akit te szeretnél.
2013. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de gáz. én azt választanám amelyiknek akkora ökle van, hogy felnyomja a seggedbe és azonnal összefosod magad! ja eZ igy korrekt, ki a suibol irány a legközelebbi fa, le a bugyit és durrbele.
2013. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még jó, hogy én fogom eldönteni, csak véleményekre voltam kíváncsi
2013. máj. 22. 23:12
 5/11 anonim ***** válasza:
B. :)
2013. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az, hogy egy fiú bámul, nem jelenti, hogy tetszel neki
2013. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján B
2013. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Ha egy fiú igazán tetszeni fog neked, nem fogsz azon gondolkozni, hogy egy másikat válassz-e.
2013. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak azér néz téged mer csodálja hogy ilyen fejjel még életben vagy. x) ezt hidd el föleg még mondtad is h bunkó a gyerek, lehet csak azé kedves mer hülyére akar venni, én is nagyon barom arcu vagyok egy igazi segg fej, ézé hidd is el. föleg mert rímel. :)
2013. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
legyen B, osztálytárssal tényleg nem érdemes kezdeni
2013. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!