Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik fiút választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik fiút választanátok?

Figyelt kérdés
Van 2 fiú, az egyik legyen A, a másik B. A az osztálytársam, nem szoktunk sűrűn beszélgetni, de a jelek alapján, meg hogy állandóan néz, lehet, hogy tetszem neki. B egy másik városba jár, idősebb is tőlem kb 2 évvel. Őt ritkán szoktam látni, hetente talán 1-2x, de csak látásból ismerjük egymást, sosem beszéltünk még. Neki nem tudom, hogy tetszem-e, mert amikor látjuk egymást (kb 15-20 percre), sokszor bámul engem. Külsőre mindkettő fiú tetszik, de több helyen is olvastam már, hogy osztálytárssal nem érdemes kezdeni, meg hogy megunhatjuk egymást... Ha pedig ritkábban látjuk egymást, akkor "édesebb" a találkozás. Már régebb óta tetszik A, B-re csak nemrég figyeltem fel. Mi alapján tudnék választani közülük?? A egy kicsit bunkóbb, de velem mindig kedves, B pedig az egyik ismerősöm szerint (aki ismeri) egy nagyon aranyos fiú. 17/l
2013. máj. 22. 23:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom... Ennyi infó édes kevés de amúgy egyikről se tudod hogy tetszenél neki vagy egyáltalán akarna-e tőled valamit és válogatsz azért ez kemény. :D
2013. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!