Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi szerelmes vagyok belé. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok belé szerelmes, ő mégis azt hiszi, azt mondja a viselkedésemből szűri le.
2013. máj. 22. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
ez nem túl konkrét. hadd higgyen,amit akar
2013. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lol. akkor vedd hülyére. az ilyennek túl nagy az önbizalma. azért hiszi azt hogy mindenkinek teCCik.
2013. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszi azt, hogy mindenkinek tetszik. Barátok vagyunk, régebben volt egy fellángolásom amikor belezúgtam, de azóta már nem érzem magam szerelmesnek. Azt mondja a viselkedésem erről árulkodik, hogy még szerelmes vagyok belé.
2013. máj. 22. 23:55
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor megmondod hogy nem teCCik, mi olyan összetett ebben?
2013. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszi el... Azt kéri, hogy akkor ne viselkedjek úgy ahogy viselkedek vele, de én barátilag szeretem és szeretek vele úgy viselkedni ahogyan
2013. máj. 23. 00:42
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem képes elhinni akkor tùl nagy az arca, vagy te vagy felelötlen amiért direkt viselkedsz ugy ahogy, és talán te teCCel neki, és az nem vicces ha csak jáCCol vele!
2013. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barátom. Volt vele egy fellángolásom, de elmúlt és ő még mindig azt hitte, hogy oda vagyok érte. Én elé álltam és megmondtam neki, hogy már nem érzek iránta semmit csak barátságból szeretem és ha ezt nem képes elfogadni akkor a barátságunknak is vége. Gondolom helyre billent az agya és azóta is barátok vagyunk. ( 2 éve történt)
2013. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es azért gondolom mekkora barát lehetsz, ha csak úgy el bírnád hagyni ha szereted...
2013. máj. 23. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen ismerősöm,ő is meg volt róla győződve,hogy többet érzek iránta mint barátság...úgy, hogy mellesleg van barátom :D

De nem értette meg,hogy nekem a barátomnál nincs fontosabb személy az életemben,hiába próbál a helyére kerülni. Teljesen biztos volt benne,hogy ha eleget próbálkozik akkor majd nála kötök ki,vagy ha esetleg szétmegyek a párommal,akkor lecsaphat rám. Elég nehéz eset volt.

Megszakítottam vele a kapcsolatot,azóta nem hallottam felőle. Igazából nem is szeretnék.

2013. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!