Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Nektek imponál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek imponál, ha egy férfi udvarias?

Figyelt kérdés
Esetleg túlontúl udvarias... mert már hallottam olyat is másoktól :/
2012. máj. 1. 22:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha udvarias az oké, de ha túlcsordul belőle a nyál, akkor az visszataszító!
2012. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
nem imponál, ha túlontúl udvarias, sőt idegesítő
2012. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az udvariasság nagyon ritka manapság, emiatt lehet az, hogy ha valaki régimódian udvarias, az zavarónak vagy esetleg gyanúsnak számít.

De én kifejezetten szeretem, ha előreengednek, esetleg nyitják nekem az ajtót, tisztelettudóan beszélnek velem, odaadják a kabátot, ha fázom, stb.

A fölösleges udvariaskodás inkább a zavaró.

2012. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ami egyébként nem egyenlő a papucs-sággal, már ha van ilyen kifejezés. Csak szeretem a nőket előreengedni az ajtóban, segíteni nekik, bókolni. De eddig nem látom nagy foganatját. Mások szerint ne változzak meg, de úgy látom a környezetemben a bunkóság a nyerő... :/
2012. máj. 1. 22:51
 5/24 anonim ***** válasza:
OFF: "A fölösleges udvariaskodás inkább a zavaró." Ne haragudj, tudnál/tudnátok erre példát írni? Csak mert én is nagyon udvarias vagyok, és most fejlődni akarok:D
2012. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél bunkó! Maradj ilyennek, olyan kevés van belőled. :))))
2012. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen korosztályban és milyen körökben próbálod kamatoztatni az udvariasságod. De szerintem se változz meg.
2012. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 tibike31 ***** válasza:
Udvariasag kiment a divatbol!!!Mai lanyok szeretik ha bolondos vagy xD
2012. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A korosztályomban próbálom, ami körül-belül a 18-24 közötti intervallumot öleli fel.
2012. máj. 1. 22:57
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha elolvassa a Tudni illik, hogy mi illik című könyvet, és betartja, ami benne van, az sajnos ma már erény, mert a legtöbb embernek fogalma sincs még arról sem, hogy mikor kinek kell előre menni, kinek kell kezet nyújtania, előre köszönni, előre bemutatkozni, stb., és elég idegesítő, sőt megalázó, amikor felnőtt emberek tanácstalanul topognak egy ilyen hétköznapi, naponta tucatszor előforduló élethelyzetben. Igenis tudja már egy fiú, és határozottan tegye is, amit kell a társas érintkezésekben.
2012. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!