Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok nagyon szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok nagyon szeretek egy 18 éves fiút, de a legtöbben azt mondják, hogy ne foglalkozzak vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeptemberben találkoztam vele először az unokatesóméknál.Egyszer rám írt mert történt a nagynénémmel egy baleset,és érdeklődött,hogy tudok e valamit.Elkezdtünk beszélgetni,és azt mondta,ha 16 éves lennék,udvarolna nekem,meg aki tetszik neki,annak ad csókot,meg csinos vagyok,meg minden de nem tudom neki megadni azt...kezdtem elfelejteni,de voltunk az unokatesómmal ping-pongozni és ottvolt,kihívott beszélgetni.Nem tudom elfelejteni.Nem tudja,hogy szeretem. Alig van fent facebookon,mondtam,hogy találkozzunk de nincs ideje,pedig azt mondta,hogy lenne kedve,de gyakorlatozik.Szoktam járni az unokatesóméknál mert velük szemben lakik,sokat látom.Múltkor voltam sétálni épp motorozott a haverjával és nagyon néztek,de én csak a földet bámultam.Mit tegyek?Szeretem...

2013. máj. 23. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem túl előnyös számodra, hogy a te korodban 4 évvel idősebb srác után érdeklődsz.
2013. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a korkülönbséggel van a baja. :/

Bocsi. :(


17/L

2013. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

tudom,tudom

a korkülönbség is,de nem tehetek róla,jól néz ki..

jobb lenne,ha elmondanám,hogy szeretem?

2013. máj. 23. 17:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, 14 évesen nem tudsz megadni mindent amire egy 18 évesnek szüksége van mert még gyerek vagy (ha tetszik, ha nem). Azt meg gondolom nem szeretnéd hogy kihasználjon és otthagyjon.
2013. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

azt nem szeretném.

hát megpróbálom...:/

2013. máj. 23. 17:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Na látod, neked az egyetlen oka ami miatt "szerelmes" vagy az hogy jól néz ki. Ennyi erővel szerelmes lehetnél mindenkibe akivel már beszéltél 2 mondatot és jól néznek ki.
2013. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem két mondatot beszéltem vele,úgy mellékesen..
2013. máj. 23. 17:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt csak átvitt értelemben gondoltam :D
2013. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

oké,oké.

csak azért,tényleg nem pár szót beszéltem vele

2013. máj. 23. 17:33
 10/13 anonim ***** válasza:
felejtsd el..foglalkozz inkább velem :D
2013. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!