Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért botránkoznak meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért botránkoznak meg a emberek, ha egy férfi szidja a nőket, és ellenkező esetben miért nem?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi rosszat mond egy nőre,akkor már megkapja a hímsoviniszta jelzőt,és az emberek,legfőképp a nők kiakadnak.A nők viszont miért szidhatnak és általánosíthatnak minden pasit ?

2013. máj. 23. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem épp válasz de azért megkérdezem: szerinted te most mit csinálsz ha nem általánosítasz?
2013. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan ezt csinálod, nem tűnt fel?:d
2013. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Fogalmam sincs. De őszintén, nekem eszembe se jutna szidni egy nőt bármilyen is, egyszerűen nem bírnám rávenni magam. De ők szidjanak csak nyugodtan :D 18/F
2013. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a nők is kapnak, nehogy azt hidd...
2013. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Mert A férfiak(mi),hülyék vagyunk,ahhoz,hogy azzal dobálózzunk,hogy a férfigyűlölők(igen vannak ilyenek),szánalmasak.

Kifogják a f@szkalapokat és utána rinyálnak,hogy minden férfi szemét.De ez vice-versa igaz.

A férfiak közt ugyanezt csinálják sokan.Attól még,hogy valaki csak idiótákba botlik a másik nemből,azért nem kell mindenkire ráhúzni a vizes lepedőt!

2013. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Te is általánosítasz, te vad disznó!!!
2013. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig megvannak az egészséges határok. A nők szidják a pasikat, közben meg nyáluk csorog utánuk és fordítva dettó ez megy. De hosszú távon mindkét félnél idegesítő a "minden nő k.rva" meg a "minden pasi szemét" hozzáállás, mindkét végletet el szoktam küldeni a fenébe.
2013. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, a férfiak is szokták szidni a nőket
2013. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is észrevettem már. Ismerek egy olyan csajt, aki állandóan férfiakat ócsárló képeket, mondásokat lájkol a facebook-on és eközben meg majd meghal érte, hogy legyen egy fickója.

Pár példa: Kép, amin egy üres terem látható székekkel. A felirata: értelmes, normális, ápolt, hűséges stb... férfiak gyűlése.

Másik kép: hableány képe, akinek legyen bármilyen szép, mégiscsak uszonya van, szóval kicseszés a férfiakkal. 8Azt elfelejtette, hogy hableánynak csak a tengerben van uszonya. :) )

Továbbá rendszeresen p...csnek és hasonlónak nevezi a fickókat. És ezt csinálja már legalább egy éve, amióta nincs senkije. Ha én vagy valamelyik haverom csinálná ezt iylen nyilvánosan, már megkaptuk volna a magunkét, őt emg még biztatják is.

Ez is a feminizmus hatása.

2013. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Húzzatok a pi.csába,nem rólam van most szó.Épp ezaz,ha egy férfi egyszer véletlenül általánosít már le van ugatva,a nők miért nem,amikor egyfolytában ezt csinálják (nem mindegyik persze) ?


Utolsó!Pont ilyesmire gondoltam,a férfi ócsároló képek ez meg a másik,miért lájkolgathatják,meg posztolgathatják büntetlenül?És ha minden pasi szemét akkor minek kellenek nekik mégis ?

Én is a feminizmusra gondoltam :D

2013. máj. 23. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!