Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » éreztetek így? Magányosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éreztetek így? Magányosság felsőfokon

Figyelt kérdés
annyira magányosnak érzem magam, senkim sincs és eddig sose voltam elég jó, nem egyszer elhagytak másért. de mit csinálhatok rosszul? az ilyen kvásabb lányokért mindenki oda van, szeretik őket..néha azon gondolkozom h én is követem a példájukat annak ellenére h tudom hogy butaság lenne
2013. máj. 23. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi pár hónapban folyamatosan így érzek.
2013. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaaaj, ne keseredj el:)) Biztos hogy van családod és barátaid, ilyenkor főleg rájuk kell támaszkodni. Semmiképp se csinálj ribancot magadból... Ink. légy a szeretteiddel, lepd meg magad vmi széppel, relaxálj egyet, meg dobd fel a stílusod, és légy 100%ban önmagad, akkor tutkó megtetszel majd egy csomó mindenkinek ;) 18/L
2013. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne tedd, légy türelmes
2013. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen egyszerű a dolog, hogy ahhoz a ponthoz érj, ami elinditotta ezt a folyamatot, mint aminek a végkifejlete most nálad van:


Mit tettél más ellen? (csak magadnak tedd fel)

2013. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne kövesd a példájukat, inkább leszek a spanod :) :D
2013. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!