Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor reggel felkelek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor reggel felkelek és barátnőmmel töltöttem az estét miért érzem büdösnek a számat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Akkor is ez van ha nem alszik mellettem. Magamon persze nem érzem de nem mentolos az biztos. Pedig lefekvés előtt is mosok fogat minden. Ilyenkor mindig hamarabb felkelek és vagy 1 rágót veszek be vagy kiszaladok és megmosom a fogam. Ő még alszik és így nem veszi észre. Mit csináljak?

2013. máj. 24. 09:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok olyan ember van aki reggel rózsaillatú szájszaggal ébred
2013. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Most hatalmas titokról fogom lerántani a leplet de mindenkinek büdös a szája reggel... Reggeli lehelet és kész.
2013. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Jó a fogmosás, a rágó annyira nem, én inkább a szájvizet javasolnám.
2013. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó tudom, hogy az csak film de ott felkelnek és nyugodtan csókolóznak. Na ezt akarnám elérni vhogy? Akkor ez nem lehetséges mi?:D
2013. máj. 24. 09:25
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2013. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Alapból más az ember szájíze, lehellete reggel, de ezen még ronthat ha van rossz fogad! Szóval egy lyukas fog elég dúrván hozzájárul a rossz szájízhez és lehellethez! 23/F
2013. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ti hogyan szoktatok csinálni ilyenkor? Ugyanezt mint én? Mert ahogy én sem szeretek büdös szájú lánnyal csókolózni gondolom ő se szeretne.
2013. máj. 24. 09:31
 8/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére az sose volt:)
2013. máj. 24. 09:32
 9/19 anonim ***** válasza:
Általában én kelek fel előbb, kimegyek és szájöblítőt használok, a páromnak meg elkészül a kávéja vagy teája, ő azt issza meg. Az is leviszi a rossz ízt és szagot.
2013. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!


Az nem volt gyanús, hogy a filmekben egészen véletlenül "frissen" belőtt frizurával és sminkben ébrednek? :D :D


Nyilván, vannak napok, mikor az ember kellemetlenebb szájszaggal kel... Ezt befolyásolja az előző nap/este is. (pl. pia, meg a gyomortartalom, fogmosástól függetlenül)


Mindent összevetve voltak már olyan reggeleim, hogy bizony a reggelt egy szex indítottuk...

Ez ilyen bicikli... Aztán lelehet pontozni, mert nem használtam előtte fogselymet és nem mostam fogat...

2013. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!