Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel ma reggel szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel ma reggel szakítottam, mert nem tudtam elmondani neki a (beszéd) stílusa miatt, mi okozza a hónapot óta tartó depresszióm, de közben szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleim gyerekkoromtól kezdve lelki terrorban tartanak, mostanra már köztük is folyamatosak a veszekedések. Ez ő is tudja, meg is érti, de mégsem teljesen, mert nem fogja föl, hogy hiába jó vele minden, ha a szüleim tönkreteszik a mindennapjaim. Emiatt sokszor érzelmileg instabil leszek és már szakítottam is emiatt vele, mert jobbnak láttam ha nélkülem éli tovább az életét, de végül újra egymásra leltünk. Persze nagyon rosszul vette, erről is volt vita, ekkor is elmondtam neki amit most is leírok nektek, de ennek ellenére sem tudott túllépni rajta. Elvesztette a bizalmát, de szeret, és nem szakított velem...csak én vele. Szóval az lenne a kérdés, hogy hogy mondjam el neki azokat a dolgokat, amikről nem tud, amik megértetnék vele, hogy miért szakítottam vele, és miért vagyok depressziós. Szóban még a pszichiáteremnek sem tudtam elmondani, ez így kizárva. Sms-t nem tudok neki küldeni, internetje nincs. Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 10. 11:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt végül a kérdésben említett beszédstílusa. Miután ma szakítottunk, utána mentem hogy megbeszéljük, meg is találtam, de az "utcán"(egy eldugott helyen, dombon)és ott nem tudtam neki elmondani, erre elkezdett velem ingerülten beszélni, hogy miért nem mondom el neki mi a bajom, és h miért mentem utána ha nem mondok neki semmit sem. Ezek után még inkább kizárt, hogy szóban eltudjam neki mondani.
2012. nov. 10. 11:17
 2/12 anonim ***** válasza:
Levelben. Egy kezzel irott level amugy is szemelyesebb, mint egy e- mail.
2012. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Írj le neki levélben és dobd be a postaládájába.
2012. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak leírni is nagyon nehéz, mert újra élem azt amiről írok. Mindenesetre nem sok más alternatíva van, ez tény.
2012. nov. 10. 11:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen szerencsétlen, vegyél erőt magadon, aztán kész.
2012. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy mit nem tudok elmondani neki? Honnan tudod, hogy milyen súlyú dologról van szó? Nem tizenéves vagyok.
2012. nov. 10. 11:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát pont ez az.

Felnőtt vagy. Vagy erőt veszel magadon, és elmondod, vagy életed végéig játszhatod a mártírt. Te döntesz.

Azt hiszed másnak nincsenek problémái?

2012. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
pedig ha szeretnéd folytatni ezt a kapcsolatot,akkor muszáj lesz beszélned is vele odővel.de először támogatom a kézzel írott levél ötletét
2012. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne levelezz! Nem értek vele egyet. Üljetek le egy csendes helyen és mondd el neki a búdat, bánatodat elejétől a végéig. Ez így tisztességes. Akkor majd eldönti, hogy veled marad-e és segít, vagy nem szeretné egy depressziós emberhez kötni az életét. Azt is meg kell értened.

Csak nyugtot, körülmények között személyesen lehet megbeszélni a dolgot.

Megjegyzem, én is a padlón voltam, amikor megismertem a feleségemet, és az ő hozzáállása, kedvessége segített ki a letargiából, és segített egy rendes értékes életet élni vele.

2012. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Másnak is nyilván vannak problémái, de nem mindegy milyen jellegűek. Köszönöm a válaszokat, megpróbálok neki levelet írni.
2012. nov. 10. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!