Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, katona/tiszt/ barátnő gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, katona/tiszt/ barátnő gáz?

Figyelt kérdés
Jövőre végzek a gimivel,és a katonatisztire szereték menni tovább tanulni.De mi van a párkapcsolattal az ilyen lányoknál? Reménytelen lesz vagy mi? Már most ezen agyalok
2012. szept. 8. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem lenne gáz.Mondjuk nehéz bekerülni...

Én is jövőre szeretnék elmenni katonának.De belőlem tiszthelyettes lehetne csak

F19

2012. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lenne gáz.Tudod mennyi fiú utálja a kényes "körmöm leszakad VÁRJÁÁ MÁÁÁáááÁÁÁÁáááÁÁÁ" vagy "áhh hagy vakoljam ki magam,kell egy 10-es a zsebbe..." -.-"


De viszont a rendőr csajokat nem bírom,valamiért ők sem bírják a jobbikos aktivistákat:D

2012. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Múltkor is olyan katona nőt láttam, kedvem lett volna leszólítani, de egyébként több katona férfi van mint nő, szóval azokban a berkekben könnyen megtalálhatod életed párját, ha megtetszik valaki.
2012. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja mondjuk az is igaz..:) Csak ha egy "civillel" tervezném majd komolyra egy idő után lehet hogy zavaró lenn neki,hogy keveset lennék otthon..Meg ugye a katonának parancsra kell ölnie,és egy csomóan irtóznak ilyen barátnőtöl
2012. szept. 8. 19:14
 5/12 anonim ***** válasza:

valószínűleg te sosem fogsz ilyet tenni.

Tisztként az embereidet kell irányítani.parancsot adni.

Viszont az ú életük a te kezedben lesz.

Az első vagyok.Pont emiatt nem kezdtem egy fiatal lánnyal.Én elmennék katonának.Ott lennék ahová vezényelnek.Így nehezen találkozhatnánk.Tisztek ennél előnyben vannak.Mint a "sima" közkatona

2012. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

dede...sajnos a tisztnek is kell ölnie. Nagypapám az volt és neki is volt felettese. Kiadták neki a parancsot hogy lőjjön az oroszokra de Ő megtagadta.Ezért állítólag felakarták akasztani.(anyuék ilyesmit meséltek nekem)

Szóval a tisztnek is kell ölnie..

2012. szept. 8. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor más volt a helyzet..... A mai világban.Mi nem vállalunk harci szerepet sehol.A KMZ és a KMCS vesz részt harcászati dolgokat.De ők kemény fiúk.Oda nem lehet csak úgy bekerülni.

Neked jó esetben sohasem kell élő emberre lőnöd.

2012. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem is igazán szeretnék:)
2012. szept. 8. 19:53
 9/12 anonim ***** válasza:

ugyan miert lenne gaz?

amugy most mas idoket elunk, ha nem kapsz kulfoldi missziot csak celtablakra fogsz loni

2012. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azért a katonaság nem csak a céltáblákra való lövöldözésből áll ;)
2012. szept. 8. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!