Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy pettingelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pettingelés után a barátom így viselkedik?

Figyelt kérdés
Alapjában véve nagyon sokat foglalkozik velem,és én is vele. Mivel én még szűz vagyok és úgy érzem,hogy jelenleg nem állok készen a szexre,és ezt a barátom tiszteletben is tartja. Ezért csak pettingelni szoktunk.. Miután "végeztünk" és a barátom ugye elélvezett. Hát utána olyan furán viselkedik,úgy viselkedik mintha valami istennő lennék és olyan nagyon de nagyon kedves,maradat lehetne vele fogatni fura nem tudom,hogyan elmondani. Amikor hazamegyek és neten még beszélünk egy kicsit akkor is ilyen.Kérdeztem tőle,hogy "mi lelte" azt mondta semmi. De nem tudom,hova tegyem ezt a nagyon jó,de egyben fura viselkedést. 16/l
2012. febr. 7. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez azért van, mert örömöt okozol neki.szex után én is minidg boldogabb vagyok ;)
2012. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Boldog a drága :) Ez teljesen normális, engem is kenyérre lehet kenni orgazmus után :)
2012. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak szinte mindegyike igen nagyon örül annak ha valaki lepippantja. :D Ezen nincs mit csodálkoznod. Hidd el ha nem tennéd soha vagy egyszer ott hagynád félbe, álló brével és hazamennél, akkor pont az ellenkezőjét tapasztalnád.

Ne csodálkozz mi fiúk szeretjük a rendbe tesznek minket. ;) S ezek szerint ezt te jól csinálod. Fogadjunk, hogy kaptál itt egy rakás jelentkezőt, hogy tegyél egy próbát velük, hogy ők hogy viselkednek utána. ;D

2012. febr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ennek orulj nagyon :) az en ferjem ks ilyen hala istennek :)
2014. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!