Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat zavarja az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat zavarja az első találkozáskor ha azt veszik észre hogy a fiúnak feláll? (ha észreveszik)

Figyelt kérdés

Nem gondolják azt hogy csak dugni akar?

nem riasztja őket el?


2013. máj. 25. 12:24
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
egyébként el lehet képzelni, abszolút "100as" vagyok, sőt, a férfiak is azok körülöttem. irigylésre méltó, tudom.
2013. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
20., semmilyen ölbe ülésről nem volt szó. szitu az, hogy egymással szemben ültök. nyilván ha rád mászok nem várom el, hogy ne legyen merevedésed,te marha intelligens.
2013. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
19., olvasd el,amit írtam: én beszéltem, hogy ülünk egy kávézóban, vagy akárhol, egymással szemben. :)
2013. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
89%

"te marha intelligens"

Szerintem tartsd meg a fröcsögésed magadnak, jobban jár mindenki.

2013. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor örülök, hogy lány vagyok és nem látszik, ha nedvesedem. Stuka közben már kevésbé.

Én elismerésnek venném, illetve egyfajta jelnek, hogy tetszem neki. Sajnos nem vagyok egy bomba csaj, önbizalmam meg mínuszba van..:/

2013. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
0%
24., ne haragudj,de én nem fröcsögök. te írtál egy teljesen nem témába vágó kommentet, csak azért, hogy ide szúrhasd, hogy mi nem értjük a férfiak működését, blabla. szóval szerintem nem nekem kéne meghúznom magam.
2013. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Nah végre egy értelmes lány.

Most komolyan mi baj van azzal,ha merevedése lesz és próbálja takarni vagyok.Pl leül vagy valami.

Ha már álló dákóval sétál melletted akkor oké elhiszem hogy gáz.

De rászólni ha próbál tenni ellene.Kérlek.Milyen viselkedés ez?!

2013. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
szerintem különbözőek vagyunk, van,akinek ez belefér,van akinek nem. én az utóbbiak táborát erősítem. nem tudom, te milyen jogon bírálod az én viselkedésem, mikor te sem tudod elfogadni a véleményem. erről ennyit. további szép napot :)
2013. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Hát oké.Jó így kibújni mi...
2013. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
kibújni? mi alól? ennél világosabban már nem tudom leírni a véleményem, haver :D ... kész vagy teljesen.
2013. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!