Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat zavarja az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat zavarja az első találkozáskor ha azt veszik észre hogy a fiúnak feláll? (ha észreveszik)

Figyelt kérdés

Nem gondolják azt hogy csak dugni akar?

nem riasztja őket el?


2013. máj. 25. 12:24
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
33%
legyen. természetesen nem mindig lehet türtőztetni, de egy első randin nem feltétlenül esik szó olyan hű de izgató dolgokról. szóval szerintem totálisan normális,és elvárható, hogy ne merevedjen sehova., és ennek alapján abszolút nem normális, ha rámtukmálja az álló farkának látványát. biztos, hogy nem mindenki gondolja így, én igen, de elfogadom a ti véleményeteket is, szerintem ennyiben kiegyezhetünk. :)
2013. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
61%

Akkor kérlek próbáld ki milyen férfinak lenni :)

Magában az jó,hogy a nekünk tetsző lány velünk van.Csinos ruhában.Nagyon szép.

Ez már bőven elég egy merevedéshez.

De a színjáték amit csinálnál az nagyon lélekbegázoló

2013. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
64%
Kész vagyok komolyan. Feláll a farka a pasinak/fiúnak/férfinak és akkor ha nem szexelünk csajok, akkor mi vagyunk a szemetek, mert állítólag felhúztuk és aztán ott hagyjuk. Szóval kedves hölgytársaim vigyázzatok, hogy egyáltalán találkoztok-e pasival. Ha találkoztok, nem közeledtek akkor ridegek, szégyenlősek vagytok, ha közeledsz lassan, a hímnemnek meg feláll a farka akkor ismét miattunk van. Továbbá, mindezek után ha nincs szex, akkor kegyetlenek vagyunk, ha meg van első találkozáskor akkor ribancok. Kedves Férfiak! Ti hogyan képzelitek el mindezt?
2013. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, nem gondolnám azt, elvégre akarata ellenére is felállhat neki. Sőt, még talán egy kicsit örülnék is, mert ez egy "jel" lenne, hogy tetszem neki.
2013. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
#13 rossz kérdéshez írtál, vagy ki állított itt ilyeneket?
2013. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
13%

12., látom, neked kevés, hogy elfogadom a véleményed. milyen színjátékról beszélsz? ne haragudj, de te normális vagy? komolyan gondolod azt, hogy egy nőnek szemrebbenés nélkül el kell fogadnia, hogy álló fasszal közelítenek hozzá?

nem kell férfinek lennem ahhoz, hogy tudjam, hogy ez nem így működik. remélem jön még ehhez a kérdéshez normális pasi is. előfordulhat, persze, bármi előfordulhat,de attól még nem lesz normális.

2013. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális vagyok.Normális ésszel gondolkozom.Nyilván aki álló pötcsel rohangál utánad az egy barom.De ha leültök,és úgy próbál helyezkedni,hogy ne lásd a merevedését.az ne legyen már baj

Nem tudom ki vagy te,de biztos hogy nem egy 100as nő...

2013. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
42%
17., eddig hol esett szó arról, hogy úgy próbál helyezkedni,hogy ne lássam?
2013. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Miért hol esett arról szó,hogy álló fasszal megy feléd?
2013. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
70%

Kérdem én, ha első randin az ölembe ül a lány, vagy nyakon csókol, olyankor hogy tartsam kordában?! Attól, hogy feláll, még nem szándékozom aznap lefeküdni vele, de még csak a gondolata sem merül fel bennem.


Látszik, hogy nem értitek a férfiak működését...

2013. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!