Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat zavarja az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat zavarja az első találkozáskor ha azt veszik észre hogy a fiúnak feláll? (ha észreveszik)

Figyelt kérdés

Nem gondolják azt hogy csak dugni akar?

nem riasztja őket el?


2013. máj. 25. 12:24
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy te egy kicsit elkényeztetve?Nagyon királykisasszony szerűen viselkedsz
2013. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

De oké.Arra válaszolj miért kell rájuk szólni?Miért mennél el sírva?

Hátha így megértem

2013. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

királykisasszony? aha, igen.

azért kell rájuk szólni, hogy tudják, hogy ez nekem nem fér bele, és, hogy tudják, hogy az a normális, ha az ember megtanulja a társadalmi normák szerint kontrollálni az ösztönszükségleteit. és azért, hogy másnap ne jöjjenek ide azt kérdezgetni, hogy "vajon miért hagyott el".

2013. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Mióta társadalmi viselkedés,ha egy randin.Ahol még a két félnek kölcsönös a tetszés és az érdeklődés.

Fel áll a fiúnak.Aki ráadásul még esetleg próbálja takarni?

2013. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
0%

látom nem vagy hajlandó megérteni. azért majd ha lesz ezzel kapcsolatban saját tapasztalatod, oszd meg velem kérlek.

nem tudom - mellékesen - hány éves vagy, de illene megtanulnod, hogy különbözőek vagyunk, és vannak dolgok, amiket nem mindenki tud tolerálni.

és igen, társadalmi norma az, hogy kulturáltan viselkedjünk, és igyekezzünk uralkodni a vágyainkon, de szerintem ez egy 10 éves gyereknek sem kérdés.

2013. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
egyébként az első randi azért első randi, hogy kiderüljön, hogy bejövünk-e egymásnak, vagy sem. szóval azt állítani, hogy az első randin kölcsönös a tetszés, az erős túlzás.
2013. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Úristen! Lányok! Örülhettek ha a legnagyobb bajotok a randin az, hogy feláll a srácnak! Csak megsúgom nekktek, hogy egy egészséges férfinek nem kell sok, hogy álljon a zászló és ugyan lehet kontrollálni, de ha egy vonzó nővel vagy egész este akkor be-be csúszik, hogy elkalandozik az ember figyelme.

A kérdés amúgy annyiban felesleges, hogy a férfiak többsége boxert hord, így maximum akkor tűnhet fel a a dolog, ha nagyon lengén van öltözve a srác és a leányzó a fa*rkát bámulja, ami csúnya rossz dolog...

Esetleg ha akkora far*ka van mint egy lónak.

Szerintem aki ezen fenn akad az ne menjen randira, inkább maradjon otthon teázni a kislányokkal.

25F

2013. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
0%
persze,még rántson is rá, ha jól esik neki! na elmentek a...
2013. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora prűd pics* vagy te úristen. Fap*na...:D:D

(mondom ezt lányként ;-))

2013. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%
fapina? mert nem akarom az ELSŐ RANDIN egy akkor még IDEGEN álló farkát látni? ... ja, biztos.
2013. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!