Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti randiztatok már/ran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiztatok már/randiznátok külsőleg teljesen visszataszító pasikkal?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A bőrbetegséged hogyan kezeled?


Egyébként nekem fontos lenne, hogy igyekezzen - próbáljon egészségesen étkezni, sportoljon, kezelje a betegséget, kenje az arcát, és ne csak sajnáltassa magát. Az már belső tulajdonság, ha valaki mániákusan keresi a kifogásokat, de olyan, ami a legvisszataszítóbbak közé tartozik. Az alacsonyságon nem tudsz változtatni, de ha beléd szeretnék, elfogadnám.


Nekem amúgy se volt soha fontos a külső(ne mondjátok, hogy álszent vagyok, mert egyáltalán nem, és aki ismer, tudja, hogy már kicsi koromban is különc voltam, ezért nem is akartam velem barátkozni nagyon. xD Kis forever alone voltam, de szerencsére találtam normális embereket akiket ma már a barátaimnak nevezhetek.)


17/L

2013. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 The Other ***** válasza:

Nem vagyok lány, de már kíváncsi vagyok, hogy mi a legnagyobb álmod. És ehhez miért kell egy csaj, aki randizik veled?


Amúgy nem te vagy az a hajdúsági(?) srác, akinek psoriasisa van, ami az arcát is érinti, illetve elvileg az ízületi érintettség miatt nem sportolsz?

2013. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Költőnő? ***** válasza:
am nem hinném, h csak a szépeknek jut pár... Tény és való, h könnyebb a dolguk, de akkor kb a világ 60%a egyedül lenne...
2013. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Amilyen visszataszító az én külsőm én nem a 60%-ba tartozom. Ha külső alapján kategorizálnánk a népességet, én a legalsó 0,1%-ba tartozom.
2013. máj. 26. 09:59
 15/17 anonim ***** válasza:

Amit írsz, az még látatlanban is túlzás.

Ennyire nem lehetsz ronda.

Viszont az mindig fontos, hogy fogadd el, szeresd magad, különben elveszik az önbizalom, mindent szégyellni fogsz, ami te vagy, és csak sodródsz az árral. Ez meg már tényleg elvágja esélyeid zömét a lányoknál.


Figyelj, ha megpróbálsz változtatni azon, ami nem tetszik, már az első pár napban is jobb lesz a közérzeted. Így vagyok én is, áprilisban 76 kg voltam, de sportolni kezdtem(na meg jobban odafigyelni, hogy ne nyomjak be egy egész tábla csokit), és már 5 kg-ot sikerült is leadnom. Már most SOKKAL JOBBAN érzem magam a bőrömben, pedig ha úgy vesszük, 169 cm-hez sok a 71 kg is.


Először magadat kell szeretned, kialakítanod egy szilárd, törhetetlen személyiséget, és utána már könnyebben fog menni az ismerkedés.


17/L

2013. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg ennyire ronda vagyok. :( Annyira, hogy nincs az a lány, aki undor nélkül rám tudna nézni. Amúgy én is fogyok. 3 hét után végre sikerült 1 kilot leadnom, úgy hogy szinte alig eszek valamit. Nekem ennyire nehéz fogyni. Ahhoz, hogy beleférjek a normális értéktartományban 5-6 év szükséges. Viszont ennyi időm már nincsen.
2013. máj. 26. 11:30
 17/17 anonim ***** válasza:

15. vagyok. 3 hét alatt 1 kg fiúnál nagyon kevés, én lány létemre többet adok le, pedig csak egy picit korlátozom magam evésben, még csak meg sem kottyan.


Nem lehet, hogy neked pajzsmirigy problémád van? (ez általában annak szokott a tünete lenni) Érdemes lenne megnézetni dokival.

2013. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!