Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek nagyon büdös a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nagyon büdös a lába mindig mikor átjön hozzám, hogy mondjam el neki, hogy ez nem jó?

Figyelt kérdés

Próbáltam már felhívni a figyelmét, mikor leült mellém, és filmeket néztünk, hogy érzed ezt a büdöset?

De azt mondta, hogy nem..

Most mondjam meg, hogy büdös a lábad, fürödj már meg, vagy mi?

Nem érzi magán a szagot?



2013. máj. 25. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
vágd le :D
2013. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ajánld fel neki, hogy megmosod neki a kádban, és nem csak a lábát.
2013. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, ha hozzászokik az ember... :D Egyébként nem biztos h konkrétan a fürdésen van a gond, pl lehet cipő probléma is, vagy sz.r zokni
2013. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet érzi, csak nem olyan intenzíven mint te, és legyint egyet.


Mondd meg neki, hogy büdi a lába, és csak most szólsz mert nem akartad megsérteni, de már kezd kellemetlen lenni számodra.


Ennyi.

2013. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

vazzeg

kiköptem a rántott húst mikor elolvastam

ritka hül.e vagy, h ilyen kamu kérdést írsz ki XD

2013. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

"Szívem vettél friss pálpusztait?

Nem.

Akkor ez biza te vagy"

2013. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kamu? a nőknek nem lehet lábszaga? 32/F
2013. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet neki rendesen szólni?

Csak egyszer kell és legközelebb 2x jobban is ügyel rá.

2013. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy én érzem kellemetlenül magam, ezért próbáltam célozni rá, de meg fogom neki mos tmár mondani mi a problémám

lehet ha papucsot hordana nem lenen büdös a lába

2013. máj. 25. 17:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez elképesztően ciki. Uh.....erre vannak a legjobb barátnők, hogy szóljanak a ciki helyzetekben... de te a pasija vagy, nem tudom mióta vagytok együtt, de szerintem szólj neki mert így másokkal is kerülhet ciki helyzetbe.. én mindenképpen szólnék neki. Finopman. Mondd hogy nem akarod megbántani, de már nem bírod magadban tartani és lehet hogy 2őtök között nem is olyan gáz de egy idegennel, vagy orvosnál nagyon az lehet.
2013. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!