Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy néha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy néha már csak azért sírok, mert nagyon hiányzik hogy legyen egy fiú, aki szeret? 14/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy szükségem van valakire, aki tényleg szeret, megvígasztal ha rossz kedvem van.. És tudom, most mindenki jönni fog hogy minek nekem 14 évesen pasi, de csak egy fiú kell, aki tud szeretni:)
2013. máj. 25. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van kiszemelted akkor próbálkozz be nála valami közös programot szervezz. Ha majd lesz egy normális pasid akkor ő olyan lesz amilyet szeretnél szerintem. Még nagyon fiatal vagy nincs miért elkeseredned de ha változtatni akarsz akkor lépned kell érte.

23/F

2013. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 évesen az is nornális ha ok nélkül sírsz.
2013. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! :) Még fiatal vagy, előtted az élet. Előtted a fiù, aki szeretni fog. Mert biztosan lesz. Lehet hogy keresni kell egy kicsit, és nem az első kapcsolatból lesz a nagy szerelem, de meg fogod találni. Ne sírj emiatt! Meg fogod találni te is :) (Legfőképpen akkor, amikor nem is számítasz rá)
2013. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én 14/F vagyok, és pont ezt szeretném énis, szükségem van vkire aki megért, megvigasztal, ha vami bánt...

ha van kedved dobj egy privit :)

2013. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy majd megtalál a szerelem valamikor. Nem is az a bajom hogy úgy gobdolom hogy annyira csúnya vagyok és sosem leaz barátom:D csak nem ismerek olyan fiút, akin azt látom hogy tényleg tud szeretni. Nagyon félek hogy megint csak kihasználna valaki.
2013. máj. 25. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
vera, te vagy az?
2013. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem Vera vagyok:D
2013. máj. 25. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyira így voltam én is, hogy úgy éreztem nem kellek majd senkinek, hogy senkinek nem lesz rám szüksége, annak ellenére, hogy az ismerőseim szerint semmi baj nincs velem. Magam kárán tanultam, szóval el kell mondanom, hogy te ne ess ebbe a hibába. Állandóan lehúztam magam,és ha barátom volt, azt kérdezgettem tőle, hogy tud engem úgy szeretni ahogy vagyok, hogy nincs rajtam semmi szép, semmi értékes. Tudod mi lett? Elhagyott, de meg is érdemeltem... ezért mondom, hogy ne ess bele ebbe, amibe én, hogy elveszíted majd akit mindennél jobban szeretsz, azért mert nem szereted saját magad! Az az első, hogy önmagad szeresd,mert hogy várhatod, hogy más is szeressen? Lesz valaki biztos vagyok benne! Ne félj, mert nincs mitől félned!! :)
2013. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!