Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a fiú ismerôseimnek, hogy egy lánynak kék szeme legyen? A barna miért nem jó?

Figyelt kérdés

Szerintetek is csak a kék a gyönyörû meg a szép...?

Szerintem a barna is lehet szép.


2013. máj. 25. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
a barna is lehet, de a kék a legszebb. csak a kék szemű lányok ku*rva nagy érzéketlen ge*cik!
2013. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a barna és a kék is nagyon bejön, de pl. a zöld általában nem.
2013. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első, milyen jó, hogy véletlenül sem általánosítasz! Barom.

Amúgy nekem is a kék tetszik jobban, különlegesebb, viszont nem fontos, hogy milyen színű a szeme. Gondolom, fiatalok vagytok még, gyerekes baromság, majd kinövik.

2013. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első remélem ezt csak viccből írtad. Külső alapján nem ítélünk, a szemszínéről meg senki nem tehet. Azért "szebb" a kék, mert ritkább, ahogy a szőke haj is ritkább, sokszor mondják, hogy a férfiak jobban vonzódnak a szőkékhez. Ez lehet igaz is, nem is.

Szerintem mindegy a szemszín, nincs olyan hogy "jó" szemszín.

2013. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok , a kék (meg általában világos) szemben jobban látszik a pupilla tágulása (szexuális izgalom) ezért is lehet vonzóbb
2013. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a kék szemű, barna hajú lányokhoz vonzódom a legjobban, az az igazán különleges a furcsa ellentét miatt! :) Sajnos kevés ilyen van.
2013. máj. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kékeszöld szemeim vannak és fiú létemre a barna szemű csajok jobban bejönnek, de ez úgy összhatástól is függ mondjuk, viszont a kék szemű csajok közül kevés jött még be úgy igazán, szóval nálam nem az a kedvenc, tudom különc vagyok. :D
2013. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!