Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmet meg szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet meg szeretném lepni 20 szálas vörös rózsa csokorral. Hol tudok olcsón venni Budapesten? Kb 5000 Ft-ért lehet valahol?

Figyelt kérdés

De azér nem arra a kis gagyi rózsára gondoltam, amiket az aluljárókban árulnak, hanem rendeset.

Ja és bocsánat hogy rossz helyen tettem fel a kérdést, csak nem találtam neki normális kategóriát...


2009. okt. 4. 20:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Lécci arra válaszoljatok, hogy hol tudok olcsón venni...

Ismerem ezt a "szabályt", szóval 25öt veszek. De hol vegyek???

2009. okt. 11. 20:31
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
venni??? hülye vagy??? inkább menj és lopj neki egy egész tuját!
2009. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Vehetsz 21-t , úgysem számolja meg!
2009. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem gáz ez a páros-páratlan...nem mind1 mennyi ha már vesz nekem ennyi rózsát?kifizet egy valag pénzt akkor tuti nem másra gondol közben...
2009. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már leírtam hol lehet olcsón, de leírom még 1x:


Virágpiacokon (budaörs és szigetszentmiklós) találsz a legolcsóbban, a budaörsivel az a baj, hogy éjjel van csak nyitva, a szigetszentmiklósi hétfőn és csütörtökön van a vásárlóknak asszem délelőtt 11től vagy délután 1től lehet bemenni (nemtom most h van pontosan). Viszont ha nincs mágneskártyád akkor fizetned kell h bemehess...de még ígyis olcsóbban úszod meg. És ha virágpiacon veszed, ott csak 20 szálat adnak, kevesebbet nem, mivel nem kisvásárlóknak, hanem virágboltoknak van kitalálva :)


Boltban 3x annyiba kerül mint itt.

2009. okt. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként a protokoll azt írja elő, hogy 10 szál alatt páratlan számút, 10 szál felett páros számút adunk. És 10 szál alatti csokornál kivételt képez az, ha valakinek születésnapja van és pl. 8 éves. Akkor 8 szálat lehet vinni neki. Úgyhogy nyugodtan vihetsz neki 20 szálat :)
2009. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!