Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem semmihez, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taki9333 kérdése:

Nincs kedvem semmihez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek, de ő mégse akar velem összejönni mert nem akarja az eddigi barátságunkat tönkretenni véletlen se. Ő teljesen más mint a többség lány, nem iszik alkoholt, nem dohányzik és nem jár bulikba minden egyes hétvégén. 3 nappal ezelőtt veszekedtünk, de végül megtudtuk beszélni hogy helyre álljon minden. Tegnap az osztályával elment kirándulni, ezért nem is nagyon beszéltem vele, ma mikor hazaért beszéltem vele mondta hogy tegnap este jót hülyültek meg kicsit iszogattak. Ekkor megkérdeztem mégis mennyit és az a kis iszogatás annyi volt h épphogy emlékezett. Aztán ekkor mondtam neki hogy ugy látom lehet félreismertelek, amin megint veszekedni kezdtünk. Azóta se tudtuk megbeszélni de ilyenkor semmihez sincs kedvem ha vele nem vagyok jóba mert szeretem. Mit tegyek, vagy mit javasoltok hogy mi lenne a helyes lépés hogy helyre álljon minden?

2013. máj. 25. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Verd ki!

Ja és terhes is vagy.

2013. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először is ne cseszegesd! Az ő dolga, hogy mennyit iszik. Azt mondtad, nem szokása, tehát ez egy kivétel volt, kicsit kirúgott a hámból. Erre te rögtön betámadtad egy ilyen sz*r dumával, hogy "félreismerted". Én látod, ilyen helyzetben, ha még a pasim sem vagy (bár még ő sem kérhet rajtam számon szinte semmit) elküldtelek volna a fenébe. Csak egy barát vagy neki, nem több. Nem mondhatod meg, hogy mit tegyen. Ha pedig mégis ezt teszed, akkor ez azt jelenti, hogy nem is őt magát szereted, hanem azt amilyennek látni akarod. Egy ábrándképet.
2013. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért lenne baj ha néha kicsit iszik? szerintem te se vagy egy kis ártatlan angyalka akkor ő mér legyen az?
2013. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de nem vagyok a pasija mégis ő is mindent számon kér, hogy mit csinálok, hol voltam, na meg hogy kivel voltam. És én csak azért írtam hogy félreismertem mert elöző nap mondta hogy egy kicsit se fog inni, erre ő.
2013. máj. 25. 23:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is baj ha kicsit iszik de ha már azt mondja épp hogy emlékezett mindenre akkor az már nem keveset iszik
2013. máj. 25. 23:35
 7/9 A kérdező kommentje:
De most komolyan egy lány ilyen nehezen veszi észre hogy azért mondja ezt egy pasi neki mert félti és megakarja védeni nehogy hülyeséget csináljom?
2013. máj. 25. 23:41
 8/9 anonim ***** válasza:
minnél jobban "félted" annál jobban jobban fogja csinálni, inkább hagyd rá
2013. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azt is mond neki, hogy félted, meg aggódsz érte, ne csak azt, hogy ne csinálja meg félreismerted..
2013. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!