Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszúrtam az egész életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam az egész életem, mert bár már vén vagyok, mégsem sikerült még összejönnöm egy csajjal sem. Így van értelme az életnek? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 11:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10: Én olyan ronda és ocsmány vagyok, hogy eddig sem tudott egy csaj sem elfogadni. Ezután meg még inkább kizárt a dolog.
2013. máj. 26. 13:35
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt kell mondjam elérkeztem ahhoz a ponthoz, amikor már szánalmasnak tartalak. Tudod attól, hogy valakinek nincs barátnője még nem állt meg a világ. 26 évesen még fiatal vagy, a külsőddel kapcsolatban pedig annyit, hogy az a te nagy bajod, hogy nem hullott az öledbe egy eleve előnyös külső, és lusta vagy a rögösebb úton végigmenni érte (és olyan csőlátó vagy, hogy ezt be sem látod), és inkább dagonyázol az önsajnálatban. Jöhetsz akármilyen magyarázattal, ez van. Többet kell tenned azért, hogy előnyösebb külsővel rendelkezz, mint egy 190 centire nőtt vállas gyereknek, de egy kicsit túllépnél a korlátolt felfogásodon, akkor láthatnád, hogy nincs vége a világnak.
2013. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Amikor tettem a jobb külső érdekében, akkor meg azt kaptam, hogy "nem önmagam adom". Mellesleg 26 évesen már igenis nagyon öregnek számítok, főleg, hogy a mai világban a 10 évvel fiatalabbak sem szüzek már.
2013. máj. 28. 16:43
 14/17 anonim ***** válasza:
Voltál már pszichologusnál, önismereti kurzuson? Szerintem ezek jót tennének.
2013. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14: Igen, beszéltem már pszichológussal, az önismeretem pedig rendben van. Pontosan tudom, hogy vannak belső értékeim, tisztában vagyok az erősségeimmel, és a hiányosságaimmal is, viszont ez nem sokat számít a mai csak külsőt figyelembe vevő világban.
2013. aug. 22. 12:51
 16/17 anonim ***** válasza:

vén? te hany evesen akarsz meghalni? Majd ha meg otvenevesen is egyedul elsz (de megnyugtatlak olyan szerencsed nem lesz), na akkor sirjal.


Addig meg teremts egzisztenciat, jo allast, stb...

A noknek nem csak a kulso szamit, hanem a penz is, sot az szamit csak igazan.

2013. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
add le magad a vágóhidon.....
2020. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!