Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, hogy nem akarok szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, hogy nem akarok szerelmes lenni? 18L

Figyelt kérdés
Eddig egyszer voltam igazából szerelmes,sajnos elrontottuk a dolgokat,talán még most is érzek valamit, de már mindegy. A barátaim meg vannak lepődve,mert megmondtam, hogy nem akarok szerelmet, komoly kapcsolatot, elegem lett az érzelmekből, mostantól kavargatni fogok. Egy barátnőm ott is hagyott, azt mondta, hogy akkor keressem, ha kitisztult a fejem. Szerintetek?
2013. máj. 26. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez a te dolgod
2013. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki leszarja:D
2013. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a barátnődnek attól hogy most nagyot csalódtál és összetörték a szíved az még nem ok arra hogy te is ezt tedd máséval.

23/F

2013. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavar de nem tudod mit vesztesz
2013. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért várod el, hogy akkor is melletted álljon mikor rosszat csinálsz? Ha te beleugrasz a kútba akkor ugorjon veled más is? Már ne haragudj, de igaza van a barátnődnek. Nem fog a támaszod lenni a hülyeségeidben.
2013. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazándibóóóóóól majd ha benő a fejed lágya, rájössz, hogy a fiúknál (pláne a szerencsétlenebb fajtából) ez akár naponta így van. Hogy elegük van... De majd jön valaki... bár azért én nem dugatnám meg magam a helyedben minden második emberrel.
2013. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"talán még most is érzek valamit, de már mindegy"

ez a kulcsa az egésznek

nem talán érzel még valamit... még mindig érzed!

és hagyod, hogy ez a rossz tapasztalat befolyásoljon... ezt nem szabad!

igaz sztori: volt egy barátnőm, aki nem szerette az epret... mindig, ha megkínáltam, elutasított, hogy az epernek nincs jó íze. egyszer addig addig próbálkoztam, hogy nagynehezen megkóstolt egyet, és akkor rájött, hogy egyszer, régen egy éretlen és rossz eper jutott neki, és azt hitte, minden epernek olyan az íze... azóta imádja! hiszen az eper egy izzó-vörös, lédús, édes csemege. remélem látod a párhuzamot

2013. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pretty_Fighter ***** válasza:
0%

Hát elég k*csög dolog volt ez a barátnődtől,annyit is ér...Egy igaz barát nem hagy el,pláne ha ő is úgy érzi,hogy hülyeséget fogsz csinálni.De ez azért nem olyan nagy hülyeség,hogy kötetlen életmódot élsz,vannak még ilyenek,attól még a barátság ugyanolyan marad..

De ne azért kezdj ebbe bele,mert szerelmi bánatod van.Tegyed túl magad rajta és ha kész,akkor majd másképp látod a helyzetet.

2013. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pretty nincs igazad. Ha meg beleszól, hogy ne legyél k*rva akkor meg a barátnő köcsög, mert beleszól. Hogy ha meg nem áll vele szóba ezek után akkor meg azért köcsög. Na volt nekem ilyen barátnőm mint a kérdező vagyis ott is ugyanez a szitu volt. Nekem elhordta mindennek a barátnőjét és közben ő volt egy szemét. Szóval nem értek egyet a kérdezővel és sem veled.
2013. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!