Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose fogok kelleni egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fogok kelleni egy lánynak se?

Figyelt kérdés

Bocsánat a nyafogós stílusért,de nagyon elkeseredett vagyok.17 éves fiú vagyok és a lányoknál abszolút sikertelen.

Nem vagyok ronda,de átlagos,kicsit kisfiús arcom van.Ezenkívül viszont magas vagyok,sportos testű,ápolt.Belsőre kicsit csendes és unalmas vagyok,de nem vagyok hülye,van humorom.Önbizalmam viszont màr alig,

mert eddig minden lány elutasított.Az utolsó különösen fáj,mert teljesen azt hittem,hogy neki végre tetszem..

Nagyon szeretnék egy aranyos,átlagos barátnőt aki szeret.Miért nem jön össze soha? Ennyire elfogadhatatlan lennék?

17/F


2013. máj. 26. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden reggel azzal kezd a napot, hogy elmondod, király vagyok... Ez egy jó tanács :D
2013. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
PONTOSAN!
2013. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1: nyafogsz

2: tudod, hogy nyafogsz, mégis csinálod

3: semmi önbizalmad nincs


ezeken kell változtatnod

2013. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem válassz egy hasonló mentalitású lányt és vele próbálkozz.
2013. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"1:Nyafogsz"


Sose szoktam nyafogni,de most már muszály.


Önbizalmat meg mire építsek? Szemlátomást k*rva rossz pasi vagyok.

2013. máj. 26. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Arra törekedj hogy minden nap jobb legyél egy srácnál, annál a srácnál aki tegnap a tükörbe nézett veled. Ha ezt eléred és meg is teszed akkor lesz barátnőd mert teljesen megváltozik a kisugárzásod.

23/F

2013. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

-Szia,én egy 17 éves sikertelen fiú vagyok.

-Szia én 18 éves lány vagyok és én is ugyanilyen vagyok mint te,beülünk valahova?


:D

2013. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Szemlátomást..rossz pasi vagyok. " -ugyan. Az a tükörképed, nem te vagy. A kép nem azonos azzal, aminek a képe. Csak 17 vagy.. udvarolj annak aki tetszik.. és majd megtetszel neki - a félénk lányoknál azért ez egy hosszabb folyamat.. Csendes, kedves, vagy és van HUMOROD -az nagy aduász!
2013. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Eddig is ezt próbáltam utolsó,de rohadtul nem szeretett meg senki..

Itthon is utálnak:(

Valamit nagyon elronthatok.

2013. máj. 26. 22:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Én se fogok soha kelleni egy lánynak se.Sírjunk együtt!
2013. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!