Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Puhap. Csként nem fogok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puhap. Csként nem fogok egy lánynak sem kelleni, csak a nagymenő alfahím a nyerő?

Figyelt kérdés

Utálom, de sajnos én az a típus vagyok, aki békeszerető, mindnekivel kedves és udvarias, ha úgy alakul vannak, akikkel még elég jól is el tudok dumálgatni, de vannak, akikkel sosem tudok közel kerülni, akik közelében félénk, csendes, visszahúzódó fiú vagyok, de, akikkel egyhullámhosszon vagyok azok mellett normális vagyok, beszédes meg minden, de ugye a lányok mellett sem igazán tudok megnyílni valamiért, távolságtartó is vagyok,igaz ez meg abból van, hogy nem vagyok helyes fiú, ronda vagyok őszintén szólva, se a testemmel, se az arcommal nem lehetek elégedett, nem vonzó a lányok számára szerintem és emiatt is vagyok ilyen távolságtartó és mivel nem érek annyit, mint mások előnytelen külsőm miatt a szép lányokat különösen kerülöm, nyílván még zaklatásnak vennék, ha egy ilyen ronda senkiházi hozzájuk merne szólni, de a nekem nem tetsző lányoktól is tartok, úgymond csak fiúkkal tudok haverkodni, ők csak nem fognak lerondázni vagy elutasítani, ha véletlen hozzájuk szólok, de a mai lányok lazán megteszik és emiatt is sok a gátlás bennem, neten elég jól el vagyok lányokkal is néha, persze egyiknek sem vagyok az esete, ami érthető is, mert rusnya vagyok, mint a világháború. :D

De elég sok lány van, aki még neten is elküld melegebb éghajlata, pedig én szívesen ismerkednék, de úgy látszik a lányok nem igazán vevők rám.


2012. nov. 28. 02:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel! Lehetne rosszabb is
2012. nov. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Ronda vagy, kedves és udvarias, egyszóval minden megvan benned, ami a csajokat taszítja. Változtass a külsődön, v ha nem megy, legyél gazdag és bunkó!
2012. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
Egyetértek az előzővel.
2012. nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Keress határozott csajt, aki szereti a szégyellős fiúkat is! Egyébként a lányoknak nem az tetszik, ha valaki bunkó meg "alfahím", hanem ha talpraesett, van tartása, humoros-pörgős, vicces fiú, mindig szolgál valami meglepetéssel. Kicsit titokzatos, rejtélyes. És nem depressziós vagy kapcsolatfüggő, mert utóbbi azt sugallja, hogy már senkinek se kell és így mindegy neki, csak legyen valakije, annyira kétségbeesett. Tehát, nem is a barátnő személye számít, bárki jó lenne.

Ezt meg ki szeretné? Lefelé viszi a lányok státuszát a nők közötti hierarchiában, ha olyannal állnak össze, akinek tökmindegy, csak "nő legyen legalább".

2012. nov. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Különben kérdés mit értsünk "alfahím" alatt. Sajnos mostanában épp azt kell, amit sokan nem tudnak befolyásolni: a helyességet, külsőt. Látom, hogy sok kis szégyellős, szinte idétlen srácokra "rámásznak" a csajok, mert "fú, milyen helyes, kis cuki!"
2012. nov. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó, jó vicc...


A mai nőknek kizárólag az kell, hogy legyen az illető bunkó paraszt szexisten.

2012. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem. De a bunkó srácok egyedül annyit tudnak, hogy a bunkósággal provokálják a csajt, így időt nyernek. Viszont számtalan kis gyámoltalan babaarcú ismerősömet meg szinte szó szerint a jó nők szednek fel! Ez van. A csajok rájuk másznak, egy babapofi bármit megér nekik lassan..:S
2012. nov. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem is babapofim van, mégis lesz*rnak.
2012. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Bár a bunkóság is egy módszer, mert kihívás a csajnak, hogy betörje... de akkor is IDŐ. Míg a jó külső azonnal látható. Ez van.
2012. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Mert nagyon válogatnak. Azért sz-arnak le. Esetleg annyira problémásnak találnak, vagy nem úgy van babapofid ahogy nekik tetszik, + nem jársz el nagyon emberek közé, minimálisan se közeledsz...nemtom
2012. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!