Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézzem el ezt a srácnak? 19l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézzem el ezt a srácnak? 19l

Figyelt kérdés

Ha valakivel chatelek facebookon, mindennap beszélünk, de csak este (napközben is ráérne valamikor biztosan.. mert otthon van hétvégén, vagy hétköznap délután) későn jön és ha jön, akkor is sokszor 10 percenként ír..

Örüljek, hogy jön, mindennap beszélünk, és nézzem el ezt, hogy mást csinál közben vagy ne beszéljünk inkább ilyen sűrűn, mert ezzel lejáratom magam?

Mit akarhat? Mert ha megakarna szerezni, akkor nem tudom miért ilyen bunkó, ha meg nem, akkor miért ír mindennap?

19l



2013. máj. 19. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire zavar,akkor inkább ne beszéljetek állandóan. lehet,hogy túl mozgalmas az élete,és nem ér rá egész nap a facebookon ülni
2013. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
filmeket néz egész nap..
2013. máj. 19. 18:50
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
19???? Te komolyan 19 éves vagy???? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá...
2013. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolga egész nap? :O Ez így elég léhűtően hangzik...
2013. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as nem tudsz olvasni? :)

Nem dolgozik, tanul, nem hiszem hogy olyan mozgalmas lenne. Tudom, hogy nagyon sokszor néz filmet, nem tudom mi mást csinálhat, legalábbis mást nem mond. Gondolom alap teendői is vannak otthon, de akkor is jöhetne nepközben néha, én sem értem.

2013. máj. 19. 18:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy ennek a srácnak vannak hogy is mondjam, "érdeklődési körei", és azokkal foglalkozik, ahelyett, hogy a Facebook-on lógna folyamatosan.
2013. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem rejszol XD
2013. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

érdeklődési körei? :D nem muszáj beszélnünk mindennap, nem várom el, de akkor miért írja ő, hogy beszéljünk, ha közben ilyen bunkó?

én sem lógok mindig facebookon, azért ne értsetek félre :D

2013. máj. 19. 19:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyszerüen azért nem ír egész nap (szerintem), mert még nem ismer annyira téged, hogy minden nap egy egész délutánnyi dumát össze tudjon hordani anélkül, hogy az unalmas lenne. Ha pedig este rádír azt érezd különlegesnek, ne pedig egy átlagos megszokott dolognak. Nem akarja magát abba a helyzetbe beállítani, hogy fülig beléd van zúgva, mert akkor lehetséges, hogy kicsit papucsabban bánnál vele, úgy éreznéd, hogy ő már megvan és beszélhetsz vele bárhogy. És hidd el, hogy ezzel azt is teszteli, hogy te gondolsz rá egyáltalán vagy csak akkor beszéltek ha ő rádír. Jól esne neki ha legalább egyszer ráírnál te is(bocs ha rosszul szűrtem le a szövegből, hogy te nem írsz rá)

20/F

2013. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a normális választ 9-es!

7 és fél hónapja beszélünk mindennap, sokszor elhúzódott már hajnalig, akár 6-7-8 órán át tartó is volt (persze ezek különleges esetek, azért ennyire tényleg nem érünk rá :D ) napi 2 azért meg van így is, csak olyan későn, és nem is olyan tartalmas, mert ugye ritkán ír.. Kicsit úgy tűnik mintha unna, ezért is írtam ki a kérdést, csak nem értem, akkor minek jön egyáltalán?

Egyébként a többi dologban igazad lehet, hogy nem akarja hogy papucsnak tűnjön, meg amiket írtál.

Ő ír minden este rám, (én látom a telefonon) és én hozzá jövök fel de tudja, hogy akarom hogy írjon, mindig mondom hogy jöhetett volna korábban, vagy ha nem jönne véletlen mondom neki, hogy kár hogy nem jött. Délután nem igazán merek ráírni, mert ha rá is írok, gyorsan lemegy, és az olyan rossz :( Így is rosszul érzem magam, mert este én várom, ő meg úgy tűnik, mintha csak muszájból jönne, pedig nem muszáj.

2013. máj. 19. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!