Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a csajnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a csajnak, hogy én nem vagyok "olyan"? (leszbi téma)

Figyelt kérdés

Dolgozom egy kávézóban és egy csaj 2 naponta betér ide a barátnőivel, párszor elbeszélgettünk. Mindig nagyon nézett, meg úgy tűnt, mintha beszélne rólam, de annyira nem akartam ezt beképzelni. Múlthét előtt odajött hozzám azzal, hogy nem szeretek-e egy zenei stílust és nincs-e kedvem elmenni egy buliba az ő barátaival. Mondtam, hogy még átgondolom és felhívom. Fel is hívtam, hogy mennék, úgysem dolgoztam másnap. Elmentem, nem volt semmi, de erősen bepróbálkozott a dolog végén, hogy szeretne jobban megismerni, meg simogatni kezdett.

Azóta is találkoztunk, de még akkor mondtam, hogy most én ezt szeretném. Nagyon kellemetlen, de én tényleg nem akarom, bár kedvelni kedvelem. Mit mondhatnék, hogy ne bántsam meg?

20/L



2013. máj. 26. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat, mi mást?
2013. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd hogy simogasson, szexeljetek egy jót!
2013. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én ezt NEM szeretném..bocsi, lehagytam az utolsó sorból. Persze, az igazat, de szépen megfogalmazva. Fiúknál elég, ha annyit mondok, hogy nem akarok most kapcsolatot, ami általában így is van.
2013. máj. 26. 23:05
 4/11 anonim ***** válasza:
"én nem vagyok olyan."
2013. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen megmondod neki, hogy te nem érzel úgy, nem érdekelnek a lányok.


Már ha ez az igazság. Nem kell túlbonyolítani.

2013. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A nem vagyok olyan alatt azt érted, hogy leszbikus/biszex? Mert ha igen, akkor mondd meg neki, hogy te a fiúkat szereted, de barátok még lehettek. Ha pedig másképpen érted az olyan kifejezést, akkor meg mondd azt neki, hogy nagyon kedveled őt,de csak mint barátot. A lényeg, hogy ne kertelj, mondd meg a szemébe az igazat, mert ha ez így folytatódik, csak egyre rosszabb lesz. Az elején még könnyebb tisztázni szerintem.
2013. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanács. Ha közlöd vele, ne úgy tedd, hogy "én nem vagyok OLYAN"... Ne félj kimondani, hogy "nem vagyok meleg/leszbikus". Ha az első verziót alkalmaznád, az úgy jönne le a lány szemében, mintha félnél a melegektől és kicsit el is ítélnéd őket. Remélem ez azért nem így van. :)
2013. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el, csak nem vonz a dolog és nem vagyok olyan, mint Ő. Tettem rá utalást egyértelműen, de úgy tűnt, hogy nem érti meg, hogy tényleg nem vagyok ebben érdekelt, hanem azt hiszi, hogy vele van bajom.
2013. máj. 27. 12:45
 9/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a másik oldalt képviselem. Ismertem egy lányt, aki a közeledésem hatására egy szó nélkül eltűnt az életemből. Folyamatosan rejtjeleket küldött, hogy lepattintson, de mire sikerült megfejtenem, azon kaptam magam, hogy már egy hónapja folyamatosan azon agyalok, hogy mi baja van velem.

Lényeg, a lényeg te ne tedd ezt, mert csak kínoznád őt.

Egyértelműen közöld vele, hogy kizárólag férfiakhoz vonzódsz, de a barátság fontos számodra.

Ez igazán intelligens hozzáállás. Dicséretes, hogy felmerült benned a kérdés, és nem a "felszívódást" választottad. Biztos vagyok benne, hogy a csaj egy nagyszerű barátra lel a személyedben, ami többet ér bármilyen múlandó kalandnál.

Sok sikert! :)

2013. jún. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Javaslat:

-Kedvellek, de heteró vagyok.


Röviden, egyértelműen és kíméletesen a tudomására fogod hozni vele mi az ábra.

2013. aug. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!