Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány néha kicsit beszólógatós, és néha nehezen mutatja ki hogy szeret, ha igen akkor nagyon tud szeretni?

Figyelt kérdés
ez a legnagyobb hiba bennem hogy nagyon nagyszájú vagyok, és kicsit' szóval van hogy beszólók a barátomnak, de nem olyan durvákat csak kicsit.. szóval hogy azért van hogy visszaszólok neki h : "b+, vagy utállak,haggyál békén " és ilyenkor kicsit magába fordul és sajnálom mert nem nagyon tudom visszafogni magam,és néha már azt hiszi hogy utálom. meg alapból sokat szoktunk hülyéskedni hogy lökködjük bele egymást a sárba meg kinevetem de ezeket nem gondolom komolyan mert amúgy nagyon szeretem, és folyamatosan csak csókolnám, de egyben olyan mint egy legjobb haver, legalábbis úgy hülyéskedünk.. fiúk titetket zavarna ?? 16/L
2013. máj. 6. 12:57
 1/8 A kérdező kommentje:
de ha nagyon akarok tudok komolyabb is lenni..:)
2013. máj. 6. 12:59
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, a bunkóság, a tapintatlanság, az igazságtalanság mindenkinek fáj


az ökörködéssel nincs gond

2013. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyerek vagy még, majd kinövöd
2013. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
u.a. detto # 2/3
2013. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.. Jó azért néha mutassa ki hogy szeret de én jobban elvagyok egy olyan csajjal akivel tudok hülyéskedni mint egy olyannal aki folyton csak komoly. Szóval nálam ez + pont ha egy csaj ilyen.

17f

2013. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen valami baj van veled


Az viselkedik így akinek a családi háttere nem stimmt

vagy önértékelési gondjai vannak

vagy a szülei nem nevelték.

2013. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos valakit nem zavar, engem igen.

Egy hasonlo csaj ram is maszott, nekem nem tetszett, föleg a viselkedese miatt, egyszerüen nem birtam, hiaba probaltak a baratnöi nyomni nalam, hogy belem van zugva, kell a francnak. Persze ez a csaj is talalt maganak pasit szoval biztos van akit nem zavar...

2013. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha értelmeset tudsz odaszúrni, akkor nem zavar, de ha csak fröcsög, akkor gyerekesnek találom. Illetve, ha már így meg tudja mondani a frankót, akkor is legyen nagy a szája, amikor ki kell mutatni az érzéseit :)
2013. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!