Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak, ha a pasinak van barátnője, de közben engem fűz?

Figyelt kérdés

Szóval ha a pasinak van barátnője, csak valamilyen oknál fogva (unja azt, kicsit ki akar szakadni a hétköznapokból) elkezd fűzni egy másik lányt. (a lányok nem tudnak egymásról).


Milyen jelei vannak az interneten való beszélgetéseknél, és milyenek a személyes találkozónál? A fiú 20 éves (Interneten ismerkedtünk meg, de nem társkeresőn, hanem egy fórumon)

19/l



2013. máj. 27. 17:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Magyarul, honnan lehet rájönni, hogy van másik lány is?
2013. máj. 27. 17:03
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha jól tud hazudni, akkor sehogy.

Max ha meglátod valahol kézenfogva sétálni a barátnőjével. De az ilyeneknek általában már jól megy a hazudozás és más csajok fűzögetése barátnő mellett.

2013. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha erre a kérdésemre tudod a választ, akkor a sajátodra is megtaláltad!


Fiú vagyok szerinted vagy lány?

2013. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az elején még szinte semmi esély nincs ezt kideríteni szerintem. Később, mikor már jobban bevon az életébe, akkor esetleg, de addig...
2013. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as: Fiú vagy! :D

4-es: Épp ez a baj, hogy nem von be, és már nagyon hosszú ideje..

2013. máj. 27. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát tudom, hogy sablon, de... facebook?

Barátai?

2013. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam rá :)

Facebookon semmi jele, kint van, hogy egyedülálló

(szerintem ezt vagy látja mindenki, vagy senki, tehát nem tudná azt, hogy a "barátnője" ne lássa vagy igen? )

Nem igazán aktív facebookon, szinte nem rak ki semmit, kb 2 havonta megjelölik valamiben, szerintem még 10 képe sincs. Szülinapjára sem írt olyan lány..


A magánéletéről kevés dolgot mond, a telefonszámát pedig nem adta meg még..(kértem már, de azt mondta nem tudja fejből, majd megadja.. de azóta sem) Lehet, hogy csak szimplán érzelmileg gázos? 8 hónapja ismerem..

2013. máj. 27. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:
8 hónap?! Ebből látszik, hogy komolytalan a dolog, eddigre már minimum közös programokat kellett volna szerveznetek. Szerintem keress egy komolyan vehető férfit.
2013. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
havonta-masfel havonta talalkozunk.. ezt sem ertem miert ilyen ritkan. volt hogy meg ezeket is atrakta,.mert tanulnia kellett..vagy egyeb okok, amit el sem mondott
2013. máj. 27. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és lány, hát ezt elnézted, látod, honnan tudhatnád? Ahogy azt sem tudhatod, hogy most igazat mondtam vagy sem!
2013. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!