Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel fél éve szakítottunk. Ez alatt a fél év alatt nem sokat beszéltünk, mert összevesztünk, mert nem akarta visszaadni a pénzemet. Pontosabban nem tudta. 6000 ft-ról van szó, de nem ez a lényeg.

Szoval nagyon hiányzik, és most megpróbálok vele kapcsolatba lépni, csak nemtudom, h hogy. Először facebookon gondoltam. Azt írnám neki, h nagyon hiányzik, és legalább egy beszélő viszony legyen köztünk. És akkor majd talán kialakul. Szerintetek így vissza tudom szerezni?


2013. máj. 27. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Most a pénzt szeretnéd vagy a srácot?
2013. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a srácot.
2013. máj. 27. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, esélyes, de mindenképpen kellene vele beszélned, hányadán is álltok. Én nem merném rögtön azzal kezdeni,hogy hiányzol, anno én úgy csináltam, hogy írtam az exemnek, hogy nem szeretnék haragot tartani, beszéljünk meg ezt-azt. Most újra beszélőviszonyban vagyunk, hogy hogyan tovább, fene se tudja. (De van egy olyan érzésem, hogy az enyém halott ügy.)
2013. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!