Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek valamiért nagyon büdös a szája. Hogyan közöljem vele hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Igényes és jó csaj és semmi baj nincs vele ezt leszámítva,de mostanában büdi a szája,főleg szex közbe zavar.Nem tudom mit ehet,vagy mitől lehet neki de zavaró.Nem tudom hogyan közöljem hogy ne bántsam meg?
2013. máj. 27. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

úristen..


emberek ti nem mostok fogat vagy mi van? O.o

2013. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mos fogat?
2013. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
keverj a kávéjába liszterint :)
2013. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én simán szoktam mondani, bár pasinak h mosson fogat....Nincs itt mit tenni....
2013. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ajándékozz neki az akciós tikktakkból egy nagy rekesszel.
2013. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
"Nem éppen rózsaillatú a leheleted."
2013. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy mos fogat,napi 2-szer is,hiszen sokszor látom.Rossz foga sincs és a fogai is szépek.Nem tudom nem e valami gyomór probléma lehet,de nem merek neki szólni mert félek hogy megbántom.
2013. máj. 27. 21:17
 8/18 anonim ***** válasza:
Hordj magadnál mindig rágót, és mindig kínáld meg őt udvariasságból:)
2013. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt megmondoni megbántás nélkül. Esetleg egy tipp, mikor közel vagytok egymáshoz (és nem pont szex közben), akkor megkérded - nem komolyan, csak érdeklődően - hogy hagymát evett-e pl., mert valami ilyesmit érzel.


Maximum hasonló dolgokkal lehetne rávezetni.

2013. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mos fogat? Jár rendszeresen, mondom rendszeresen fogorvoshoz?

Ha igen akkor ínybetegség. Vagy valami más, de mindenképpen orvosnak kellene látni.

Ha csak a lehelete büdös akkor reflux is lehet, de mindenképpen irány a doki. Ha ezért megsértődik azzal csak magát égeti.

2013. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!