Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha azt mondják rátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha azt mondják rátok, hogy "jó csaj" az sértő?

Figyelt kérdés
Örültök, hogy szépnek tartanak titeket vagy inkább úgy érzitek, hogy ezt más szavakkal is ki lehetne fejezni, mint, hogy "jó"?
2009. okt. 5. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
nekem nem sértő. én örülök, ha azt mondják:D
2009. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem sértő! nekem jól esik!
2009. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Csak a második szó, de az nagyon!!!

Ugyanis a csaj cigány szó és azt jelenti, hogy cigánynő, úgyhogy, ha valaki a csaj szót használja, onnan nem veszem "emberszámba" az illetőt.

2009. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem sértő,nekem mindig legyezgeti a hiúságomat! :-D
2009. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mit mondasz. De nem mindegy, hogy hogy.

Azt is lehet mondani, hogy kibäszott szexi vagy, hogyha közben nem olyan vagy mint egy perverz, kiéhezett, 60-as tata.


És fordítva is érvényes ez. Hiába mondod, hogy tündöklő lényed felvirágoztatja napjaimat, hogyha nem őszintén mondod és csak benyomást akarsz vele kelteni.


18/F

2009. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Persze jól esik szerintem mindenkinek az ilyen fajta kis visszajelzés, de azért az se mindegy hogy kitől és milyen módon kapjuk..

17L

2009. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ ki mondja......

Meg attól, hogyan.

De persze legtöbbször jól esik.

16/L

2009. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez a csaj szó nagyon illúzió romboló és lehet jól esne, de egy ilyen mondat után nem kezdenék Veled :P
2009. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem így szoktam fogalmazni, ezért is kérdezem :)
2009. okt. 5. 18:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nemsértő :D nekem jolesik
2009. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!